Vaping-компанії активно завдають удару у відповідь по негативній рекламі вейпінга від американських джерел, проводячи в пресі кампанію, покликану заспокоїти британських споживачів і шанувальників вейпів.

Одразу 2 національні газети опублікували повідомлення від Британської Асоціації Індустрії Вейпінгу (UKVIA), в яких підкреслюється, що американські продукти якісно відрізняються від нікотин містких рідин, що продаються у Великобританії. Кампанія «Факти, а не вигадка» спрямована на те, щоб переконати 3.6 мільйона британських вейперів в надійності британських стандартів вейпінга, а також в тому, що продукція строго регламентована.

Факти про потенціал вейпінга в боротьбі з тютюнопалінням

Кампанія, яка проводиться в двох газетах ( «i» та «Metro»), акцентує увагу на тому, що більшість випадків негативного впливу вейпінга в США було пов'язано з партіями продукції, що продається на чорному ринку і містить компоненти канабісу та інших масел, що впливають на психічне і фізичне здоров’я людини, і зовсім не призначені для вейпінгу.

Коментарі UKVIA

У коментарях від UKVIA йдеться про те, що за даними Асоціації, у Великобританії не було зареєстровано повідомлень про подібні захворювання. Також представники UKVIA погоджуються, що «вейпінг не в повному обсязі безпечний, але є набагато менш шкідливим, ніж куріння тютюну і вже допоміг мільйонам курців покінчити з тютюновою залежністю і курінням».

Також британська організація настійно рекомендує споживачам завжди купувати продукцію для вейпінгу тільки у перевірених виробників і реалізаторів, а не економити на власному здоров'ї і екологічному благополуччі, купуючи дешеві і токсичні аналоги у «вуличних продавців».

Джон Данн, один з представників UKVIA, сказав: «Вейпінг для громадської охорони здоров'я є найбільш прийнятною можливістю зменшення шкоди куріння, доступною в останні десятиліття. Тому Британська Асоціація Індустрії Вейпінгу сповнена рішучості захистити цей потенціал і вейперів, які вже зробили життєво важливий перехід від куріння сигарет».

На думку громадської охорони здоров'я Англії, вейпінг мінімум на 95% менш шкідливий, ніж тютюнопаління та являє собою цінний інструмент, який реально допомагає людям відмовитися від згубної звички. За період 12 місяців, до квітня 2019 року, продаж електронних сигарет через офіційні магазини приніс майже 73 мільйони фунтів, що на 12% більше торішнього показника.