Чи може вибухнути elf bar?

Elf bar – один із найпопулярніших виробників одноразок, які стали частиною сучасного життя, набагато безпечнішою альтернативою курінню. Експлуатація електронних сигарет дуже проста, але в той же час виразно відрізняється від їх традиційних аналогів. Як і у випадку з будь-якою технологією, використання електронок має свої нюанси.

Найголовнішою частиною под-системи є акумулятор, який у дуже поодиноких випадках виявлявся небезпечним елементом. В електронних сигаретах зазвичай використовують літій-іонний акумулятор. Завдяки відмінному співвідношенню кількості запасеної енергії до ваги вони зараз застосовуються у всіх видах електронного обладнання, наприклад у ноутбуках, мобільних телефонах, ліхтариках і т.д.

Літій-іонні акумулятори вважаються безпечними при правильному виготовленні, зарядці та зберіганні. Випадки вибухів електронок поодинокі у всьому світі. І часто у ЗМІ вони позиціонуються як негатив за допомогою лобі тютюнових підприємств.

Принцип роботи та догляду за літієво-іонними батареями

До переваг літієвих акумуляторів належать: висока щільність енергії з малою власною вагою та швидкою зарядкою. 

Термін служби літій-іонного акумулятора залежить від двох речей: ємності та енергоспоживання. Однак їх термін може суттєво різнитися залежно від правильності використання та догляду.
Батареї з часом зношуються незалежно від того, використовуються вони чи ні. Дуже важливо пам'ятати про характеристики старіння літій-іонних акумуляторів.

При роботі з батареями цього типу потрібно уникати повної розрядки акумулятора. Особливість літій-іонних акумуляторів у тому, що вони не мають так званого ефекту пам'яті. Це означає, що їх не потрібно розряджати до нуля, щоб зберегти свою ємність.

Чому вибухають електронні сигарети?

Вибухи одноразових сигарет, це лише поодинокі історії. До того ж, сама сигарета безпечна. Причиною займання або вибуху є неякісний акумулятор + неправильне обслуговування.

Як вибухає ельф-бар і через що це може відбуватися, розглянемо докладніше.

  1. Перший і один із найголовніших факторів – неправильна зарядка. Використання зарядного пристрою, що не підходить за потужністю, може призвести до пошкодження акумулятора.
  2. Також, екстремальна спека може спричинити перегрівання акумулятора.
  3. Акумулятори з поганою конструкцією можуть розширюватися під час заряджання, що призводить до вигину електродів, потенційного короткого замикання та вибуху. Це також може бути викликано фізичним пошкодженням, наприклад, занадто сильним або надто частим падінням пристрою.
  4. Elf bar не призначені для використання під час заряджання. Заряджання та одночасне використання пристрою означає, що воно отримуватиме тепло від двох різних джерел. Тому, нагрівання батареї може розширити її, що, в свою чергу, може призвести до короткого замикання.

Безпека куріння електронки залежить насамперед від самого користувача. Користуючись цим пристроєм, слід стежити за порушенням герметичності сигарети. До того ж, у всіх якісних одноразках та перезаправних подах є захист від замикання, перегріву та перезаряду. Тому, слід дотримуватися інструкцій виробника і не нехтувати правилами безпеки.

Поради щодо безпеки електронних сигарет

  • не забувати зберігати Elf bar і далеко від екстремальних температур, адже Elf bar нагрівається швидко. А це означає, що не можна залишати його на сонці або в машині;
  • правильно підбирати зарядний пристрій для електронних сигарет
  • не зберігати акумулятор у кишені разом із монетами або ключами, які можуть пошкодити поверхню:
  • регулярно перевіряти под на наявність будь-яких ознак пошкодження.
  • не проводити експерименти з розбором под-системи, оскільки це не передбачено виробником
  • вчасно замінювати пошкоджені батареї (це стосується бокс-модів з окремим акумулятором)

Вибір якісної оригінальної одноразової сигарети знизить ризик виникнення будь-яких проблем, оскільки компоненти, що використовуються, будуть гарної якості і з гідним захистом. Тому, при покупці elf bar насамперед потрібно витратити час на пошук магазину з якісною продукцією