Що є важливим при виборі рідини для електронних сигарет?

 

Поза сумнівом, смак, зміст нікотину, фірма виготівник. Але при купівлі варто врахувати ще одну з істотних характеристик - бленд (blend). Це питання не знімається і при виборі самої основи для рідини. За основу прийнято вважати рідину, у складі якої немає харчових ароматизаторів.

 

Оскільки бленд досить новий термін у вейпинге, розглянемо, що він означає у нашому випадку.

 

Бленд - це співвідношення основних компонентів, які містяться в рідині для паріння. До основних елементів відносяться пропіленгліколь (PG), гліцерин (VG) і дистильована вода (AD).

 

Пропорції відсоткового вмісту компонентів у складі рідини виражаються схематично XX/YY/ZZ.

XX- цифра, яка вказує процентну частину пропіленгліколю (PG);

YY- цифра, яка вказує процентну частину гліцерину (VG);

ZZ – цифра. яка вказує процентну частину дистильованої води (AD).

 

Залежно від процентної кількості елементу в рідині або базі для рідини можна виділити п'ять видів блендов.

 

№ п/п Вид бленда XX/YY/ZZ Застосування
1 Traditional 55/35/10 Випаровувачі (клиромайзери з кремнеземневой ниткою або малими проточками для подання рідини), що не обслуговуються
2 Velvet Cloud 0/80/20 RDA(дрипки)
3 Ice blade 95/0/5 Випаровувачі, які можна обслуговувати; клиромайзери, танки та ін. атомайзери, що не обслуговуються
4 50/50 50/50/0 Клиромайзери Эгошек; баки (типу Тайфун, Кайфун, Сабтанк, Топтанк та ін.), які обслуговуваються
5 30/70 30/70/0 дрипки и баки с широкими "проточками"

 

Зараз розглянемо детальніше кожен тип.

 

Traditional- цей бленд вважається класикою співвідношення компонентів. Створює найбільш комфортну кількість пари, є присутнім "тротхит". Відмінний баланс смаку і пароутворення. За рахунок досить рідкої консистенції забезпечує достатню змочуваність спіралі випаровувачах.

 

Velvet Cloud - якщо перекласти дослівно це звучить як "Вельветові хмари". У цьому бленді гліцерин займає домінуюче положення. Відрізняється щільною консистенцією за рахунок високого вмісту гліцерину. Пара м'яка, майже відсутній удар по горлу, створюється підвищена парогенерация. Паріння даного бленда рекомендується на більш високих температурах, щоб не відбувалося збільшення густини гліцерину. Що у свою чергу знижує зволоження нагрівального елементу і збільшує можливість пригорання вати, шнура, бавовни у випаровувачі. Рекомендовано людям, які погано переносять пропіленгліколь.

 

Ice blade - переводиться як "крижане лезо". У складі цього бленда повністю відсутній гліцерин. Відрізняється істотним "ударом по горлу" і рідкою консистенцією. Паріння цього типу бленда відбувається зі зниженою парогенерацией. 

 

50/50 - назва цього бленда відповідає схемі відсоткового вмісту компонентів 50/50/0. За рахунок збільшеної кількості гліцерину (в порівнянні з Traditional) вище і парогенерация. Цьому бленду відповідає помірний "удар по горлу". Вода відсутня.

 

30/70 - як і в попередньому бленді води немає. Збільшений зміст гліцерину обмежує паріння на низьких температурах.