Магазин Eko-smoke.com.ua

 

 

Кожен учасник дисконтної програми отримує:
 

 1. Накопичувальну знижку до 7% на покупки в інтернет-магазині: eko-smoke.com.ua.
 2. Інформацію про новинки та спеціальні пропозиції магазина.
 3. Запрошення на дегустації нової продукції компанії.
 4. Участь у розіграші призів, безліч приємних сюрпризів.

 

Умови програми:

Як отримати?

Дисконтна Програма розрахована на всіх повнолітніх покупців, які роблять покупки в нашому інтернет-магазині.

Дисконтна картка висилається (видається) за запитом покупця разом із замовленням, (в розробці просто поставте відмітку "хочу картку" при оформленні заказу на сайті) Просто напишіть в коментарі до замовлення "хочу картку" також ви можете запросити вислати карту, оформлюючи замовлення в телефонному режимі.

Після отримання картки необхідно заповнити анкету учасника (ссилка на анкету). Знижка по карті не буде дійсною, поки магазином не буде отримана повністю заповнена анкета учасника.

Для збільшення відсотка знижки необхідно використовувати карту під час кожного замовлення. Замовлення, при оформленні яких не використовувалася карта, в накопичення не зараховуються.

 

Скористатися дисконтною карткою еко-смок дуже просто:

 1. Напишіть номер картки та ПІБ власника картки в коментарі до замовлення, менеджер при обробці врахує знижку.
 2. При оформленні замовлення в телефонному режимі, просто назвіть номер картки та ПІБ власника карти.
 3. При самовивозі товару з нашого офісу, пред'явіть картку нашому менеджеру (попереднє оформлення замовлення не обов'язкове).

 

Сума знижки в замовленнях на сайті не відображається, вона розраховується безпосередньо при обробці замовлення менеджером, з округленням до цілої гривні в бік збільшення.

 

Яку знижку я отримаю?

Розмір знижки розраховується, виходячи з суми сплачених вами замовлень по таблиці:

 

Сума накопичень, грн Знижка,%
0 - 499 0
500- 1999 3
2000 - 3999 4
4000 - 4999 5
5 000 - 6999 6
7000 - 12000 7
12 000/+ 8

 

На які товари діє знижка?

 • Всі товари, які не приймають участі в інших акціях, спеціальні пропозиції, не мають знижок та акційних цін.
 • Знижки по різним акціям не сумуються, але всі оплачені товари будуть зараховані до накопичень.

 

На які товари не діє знижка?

 • На товари, які беруть участь у проведенні акцій, спеціальних пропозицій і розпродажів, знижка не діє, якщо не вказано протилежне. Акційні, спеціальні пропозиції, розпродажі мають відповідну позначку в описі товару, ціні або назві. Знижка по карті не підсумовується до інших знижок і спеціальних пропозицій магазину, якщо не вказано інше. Сума сплаченого будь-якого товару враховується в накопиченнях, якщо був вказаний номер дисконтної картки при замовленні. Знижка не сумується з акцією "Купуй більше - плати менше" для рідини. Покупець може вибрати більш вигідний варіант знижки по таблиці, або знижку по карті.
 • Якщо картою не користуються протягом 6 місяців, то ця карта вважається неактивною, і може бути блокована.
 • Дозволяється використовувати дисконтну карту при оформленні замовлення для друзів, родичів, знайомих.
 • Забороняється розміщувати дані по карті, а саме: її номер та ім'я власника на відкритих інтернет-ресурсах, форумах, соціальних мережах, оголошеннях, новинних, розважальних порталах та інших джерелах публічного доступу.
 • У випадку втрати дисконтної картки, учасник Програми може заявити про це за телефоном: +38 (044) 353-48-32, або іншим контактними даними, вказаними на сайті, в робочий час, згідно графіку роботи менеджера. Загублена дисконтна карта анулюється, після цього на заміну оформлюється інша дисконтна карта, яка буде передана з будь-яким замовленням. У разі втрати карта відновлюється лише за умови повторного заповнення анкети.
 • Магазин eko-smoke.com.ua та його представники залишають за собою право відмовити в знижці без пояснення причин, скасувати або змінити всю дисконтну програму або її частину, як із попереднім повідомленням про це, так і без нього. Магазин eko-smoke.com.ua не нестиме відповідальність за будь-які втрати або збитки, що виникли в результаті таких змін або скасувань. Магазин буде вживати всі можливі дії для попереднього повідомлення учасників про всі зміни в програмі.
 • Магазин eko-smoke.com.ua залишає за собою право анулювати дисконтну карту у разі порушення учасником законодавства України, або правил дисконтної програми.
 • Учасник Програми дає свою згоду на зберігання і обробку персональних даних в рамках дисконтної програми магазину eko-smoke.com.ua.

 

Заповнивши анкету, ви підтверджуєте свою згоду з умовами програми.

 

Заповнену анкету надсилати на пошту [email protected]