Електронні сигарети з картомайзерами обслуговувати просто: головне вчасно змінювати картриджі. Але атомайзери з баком дають більше смаку та пару. Ці пристрої називаються кліромайзерами. Залежно від конструкції такої електронної сигарети, заправка подається знизу, зверху або безпосередньо на ґніт (у випадку з крапельною заправкою).

 

Камера випаровування - серце атомайзера

Щоб зрозуміти, куди заправляти електронну сигарету і як це зробити, потрібно осягнути, що таке камера випаровування.

 

Камера випаровування – та частина електронної сигарети, де розігріта спіраль з протягнутим у неї ґнітом контактує з рідиною. Спіраль нагрівається, а заодно нагріває певну порцію рідини, якою просочений ґніт - так утворюється пар, котрим насолоджується вейпер.

Чому електронна сигарета гірчить? Якщо рідини мало, або вона занадто густа і не встигає просочувати гніт, органічна бавовна підгорає. Звідси виникає характерний горілий присмак. Експлуатація «насухо» пошкоджує камеру випаровування. Ось чому так важливо вчасно заправляти електронну сигарету та правильно підбирати рідину.

 

Чим можна заправляти електронну сигарету?

Рідина для електронної сигарети – суміш із рослинного гліцерину, фармацевтичного пропіленгліколю, ароматизаторів та нікотину. Кожна заправка готується за унікальною рецептурою, тож навіть однакові на перший погляд смаки виробники втілюють по-своєму. До прикладу, «Персик» у Dekang чи компанії SteamWorks - це кардинально різні аромати.

 

Дуже не радимо заливати всередину воду з-під крану, алкогольні напої, соки або чай. Випаровуються вони погано, а от прилад може зламатись. Бажаєте заощадити – приготуйте суміш для паріння самі, всі компоненти для самостійного замішування є у продажу. А найлегше почати з того, щоб підібрати готову рідину на свій смак.

 

Заправки розливають у флакони об’ємом від 10 мл. Ціна залежить від об’єму: великі флакони коштують дешевше. Мінімальний об’єм чудово підходить для дегустації, а коли вже обрали свій смак та концентрацію нікотину, тоді й обирайте ємкості в 30 мл.

 

Загальні поради, як правильно заправляти електронну сигарету

 

Kak zapravit electronnuyu sigaretu photo 2

 

  • Наливайте заправку точно по стінці колби, не потрапляючи в шахту для циркуляції повітря.
  • Коли хочете спробувати новий смак, перед заправкою свіжої рідини в бак змініть бавовняний наповнювач (якщо у вас атомайзер з можливістю обслуговування). Зі змінними койлами достатньо ретельно промочити ватку, закрапавши рідину у всі отвори для подачі заправки всередину. Змочувати органічну бавовну варто щоразу, коли ви вкручуєте новий койл, або використовуєте ЕС після тривалої перерви.
  • Переконайтесь, що цілі силіконові кільця в місцях з’єднання кришки та основної частини атомайзера. Це важливо, адже саме завдяки о-рингам рідина з ємкості не проливається назовні.
  • Зачекайте 3-5 хвилин після заправки електронки. Цього часу достатньо, щоб рідина добре змочила ґніт, і ви не отримали горілого присмаку.

ТИП 1. Верхня заправка електронних сигарет

 

Kak zapravit electronnuyu sigaretu photo 3 UA

 

Заправка зверху вважається найзручнішою, оскільки атомайзер не потрібно щоразу відкручувати від мода. Така система використовується у 80% моделей атомайзерів, котрі з’явились у продажу в 2016 році. А чого вартий бак Joyetech Cubis – заливати в нього заправку можна прямо зі склянки.

 

Kak zapravit electronnuyu sigaretu photo 4 UA

 

Як правильно заправляти зверху (відео)?

  • Відкрутити топ-кеп проти годинникової стрілки, або зняти верхню кришку, якщо її тримають лише силіконові кільця.
  • Залити рідину під кутом, слідкуючи,щоб вона текла по внутрішній стінці бака, не потрапляючи всередину шахти. Пильнуйте рівень заправки і не переливайте більше, ніж до верхньої поділки. Вона виглядає як смужка на колбі або символ «Max». У ЕС, корпус яких має поєднання двох кольорів, функцію відмітки виконує місце контакту двох відтінків.
  • Закрутити кришку, зачекати 3-5 хвилин, а тоді використовувати пристрій у звичному режимі.

 

 

Точно за таким же принципом проходить заправка збоку:

 

Kak zapravit electronnuyu sigaretu photo 8 UA

 

 

ТИП 3. Крок за кроком: інструкція як заправити знизу електронну сигарету

Нижнє розташування камери випаровування. Для більшості камер випаровування з нижнім розташуванням (мал.) Переверніть кліромайзер мундштуком вниз, відкрутіть основу і заправте рідину для електронних сигарет в проміжок між шахтою для проведення повітря та колбою, до верхньої поділки на колбі. Закрутіть кліромайзер, 2-3 хвилини зачекайте. Електронна сигарета заправлена і готова до використання.

 

Kak zapravit electronnuyu sigaretu photo 9 UA

 

 

ТИП 4. Крапельна

Дрип-атомайзер краще передає смак за рахунок іншої структури камери випаровування. У неї більший діаметр купола та повітропровода, кращий обдув, більше пару - ці фактори дають насичений смак в моделях зразка drip-atomizer. Коли рідина надходить з бака автоматично, аромат передається гірше, незалежно від типу заправки. У атомайзерах RDA не передбачено колби для рідини – пар продукується тільки від того, чим встиг змочитись бавовняний наповнювач.

 

Kak zapravit electronnuyu sigaretu photo 10 UA

 

Крапельна заправка - процес, коли користувач електронної цигарки закрапує рідину безпосередньо на ватку чи спіраль з піпетки або флакона. Процедура повторюється кожні 2-3 тяги. Заправка здійснюється через широкий мундштук без потреби щоразу знімати його або відкручувати атомайзер від мода.

 

Крапельна заправка поступається місцем автоматичній. У новинках передбачена «ванна» - поглиблення, котре частково виконує роль бака. Так, у моделі Troll RDA глибина колодязя - 10 мл. Такого запасу рідини вистачає до 12 тяг. Також з'являються моделі RDTA – дріпки за набором функцій, але з невеликим скляним резервуаром для зберігання заправки, наприклад Geekvape Avocado 24 RDTA.

 

Тепер ви знаєте, як і чим заправляють електронні сигарети. Шукайте улюблені гаджети та смаки на сторінках eko-smoke.com.ua

 

Приємного та ароматного Вам пару!