Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Рідини на органічному нікотині

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купуючи будь-який продукт, ми звертаємо увагу на його якість та безпечність. Ми впевнені, що досвідчені вейпери знають, яка рідина для електронної сигарети (вейпу) потрібна саме їм.

Великий відсоток прихильників паріння переконані, що рідини на органічному нікотині - найкращий вибір. Проте, навіть, якщо ви полюбляєте органіку давно або ж тільки знайомитесь із вейпінгом, варто знати особливості цих рідин, їх характеристики та вміти вірно обрати якісний продукт.

Відмінності жиж на органічному нікотині

Органічні речовини - ті, які виготовлені за певними стандартами і нормами та відповідають безпековим, екологічним вимогам без використання штучних підсилювачів смаку, заборонених хімічних сполук тощо.

Якщо ви зустрічали судження, що жижа на органічному нікотині - то лише маркетинговий хід, будьте певні, що це хибна думка. Жижа органіка - це принципово інший за складом продукт, по зрівнянню з сольовим нікотином.

Органічний нікотин - це чистий нікотин, який екстрагують з листя та стебел тютюну.

Стосовно смакових характеристик маємо зазначити, що органічна рідина для вейпа матиме дещо “приглушений” смак, хоча при цьому він буде абсолютно чистим. Це пояснюється відсутністю хімічних домішок, підсилювачів, які роблять смак більш вираженим та яскравим.

Звичайно, варто завжди звертати увагу на виробника та маркування, компоненти рідини. Якщо продукт сертифікований, ви можете бути певні у високій якості рідини та використовувати його без застережень.

Рідина  містить пропіленгліколь (PG) і рослинний гліцерин (VG).

Рослинний гліцерин - це екстракти рослинних олій. Вибираючи гліцерин для самозамісу, орієнтуйтеся на продукт, який видобувають із сої чи пальм, у якому наявність сторонніх елементів допускається трохи більше 0,3%.

Пропіленгліколь – це прозора, в’язка рідина без смаку та запаху. Вважається природним консервантом, тому активно застосовується крім вейпінгу в косметичній, фармакологічній та харчовій галузях. Він офіційно зареєстрований як добавка до компонентів їжі під абревіатурою Е1520.

Крім PG і VG, рідина складається з ароматизаторів і нікотину. Ароматизатори є харчовими і можуть мати природне або синтетичне походження. У будь-якому випадку, незалежно від того, чи є вони натуральними, вони виготовлені з високоякісних матеріалів виключно рослинного походження, можливо, з продуктів органічного землеробства.

Нікотин отримують шляхом екстракції молекули з листів тютюну. На жаль, на даний момент не існує способу отримати це цілком природним шляхом.

Переваги жижі на органічному нікотині

Зважаючи на зазначені вище особливості, рідина для вейпа органіка має наступні переваги:

 • не містить хімікатів і синтетичних добавок;
 • виготовлений відповідно до строгих вимог і норм із застосуванням новітніх технологій;
 • всі технологічні процеси виробництва винятково екологічні;
 • мають менший вплив на елементи самого приладу по зрівнянню з сольовим нікотином. Таким чином, правильно підібрані рідини на органічному нікотині менше псують випарник;
 • мають чистий, натуральний смак, який повністю відтворює аромати і смаки використаних природних інгредієнтів.
 • Багато пару

Міцність органічної рідини

Цей показник обирається кожним споживачем індивідуально. Для органічних речовин вміст нікотину може коливатися від 1,5 до 18 мг/мл.

Якщо ви не впевнені, яка саме міцність вам підійде, починайте з меншого показника.

Під час вибору рідини для вейпу органіка, орієнтиром щодо міцності можуть слугувати наступні рекомендації:

 • Якщо ви курили міцні сигарети – 9-12 мг/мл.
 • Для прихильників середніх сигарет – 3 – 9 мг/мл.
 • Для тих, хто курив легкі сигарети - 1 - 3 мг/мл.

 А також існують і безнікотинові рідини – 0 мг/мл

Перед придбанням продукту ознайомтесь із доступною інформацією про бренд-виробника, склад рідини на органічному нікотині.

Переконайтесь, що рідина дійсно не містить небажаних компонентів. Багато наших клієнтів віддають перевагу винятково сертифікованій продукції. Про це говорить відповідне маркування на упаковці. Сертифікація передбачає проходження лабораторного контролю, а також відповідність умов виробництва великій кількості критеріїв - від екологічних до технологічних.

Сертифікацію проходять далеко не всі виробники, адже це тривалий і коштовний процес. Це не значить, що продукти без сертифікату гірші. Але вказує на відповідальність самого виробника і високу якість самої рідини.

Отже, ви маєте переконатися, що рідина:

 • не містить консервантів і домішок;
 • має у складі лише органічний гліцерин та пропіленгліколь;
 • містить чистий нікотин без домішок.

Також потрібно звертати увагу на густину: співвідношення PG/VG рідини буде залежати від потужності вейпу та опору випарника.

Для под-систем з випарниками опором більше 0.6 Ом підходять рідини на органічному нікотині PG/VG 50/50, для більш потужних вейпів з низьким опором випарника необхідно обирати рідина 60PG/40VG  або 30PG/70VG.

Рекомендовані співвідношення речовин у рідині ви знайдете в інструкції до девайсу.

Де купити жижу на органічному нікотині?

Якщо ви шукаєте винятково оригінальний, якісний продукт, що буде відповідати вашим вподобанням і потребам, матиме доступну ціну, варто купити органічну рідину для вейпу у спеціалізованому вейп-шопі.

Інтернет-магазин Eko-Smoke працює з 2008 р. Ми ретельно працюємо над вибором асортименту і постачальників, адже піклуємось про кожного Клієнта.

Замовити рідину для вейпу онлайн ви можете у будь-який момент, коли матимете бажання. Ми оперативно реагуємо на ваші запити та виконуємо замовлення у найкоротші терміни.

 

 

 

Вгору