Бажання
Додайте товари до списку бажань
Замовлення приймаємо в режимі online. Самовивіз тимчасово недоступний.
0
Мій кошик

Рідини для вейпу на сольовому нікотині

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сольова рідина для POD-систем

Рідини на сольовому нікотині для вейпів набули величезної популярності і серед виробників і серед самих споживачів. Якщо ви досі не знайомі з цими продуктами, зазначимо, що жижа для пода, яка містить нікотинову сіль, дозволяє отримати вищі концентрації нікотину без різкого удару по горлу та із швидким насиченням організму нікотином.

Що таке сольовий нікотин?

Солі нікотину отримують, поєднуючи нікотинову основу з однією або кількома кислотами.

Створення солі нікотину досягається стратегічним вливанням специфічних кислот до вільної основи нікотину. Це знижує рівень PH розчину нікотину, що призводить до меншого подразнення слизової оболонки. Тобто, ви можете використовувати вейп із вищою концентрацією солі нікотину без міцного удару по горлу.

На відміну від вільної основи, нікотинова сіль не піддається хімічним змінам, тобто вона є більш стабільною та потребує вищих температур для випаровування. Відсутність хімічних змін сприяє тому факту, що, використовуючи рідини на основі солі, ви можете випаровувати більший відсоток нікотину без особливої ​​жорсткості.

Чим звичайний нікотин відрізняється від сольового?

Нікотинові солі є, по суті, тією ж формою нікотину, яка міститься у тютюні. Сольові жижі слугують доволі ефективним методом доставки нікотину у кров.

Крім того, жижа для пода на основі сольового нікотину надзвичайно м’які при випаровуванні, за що їх і люблять користувачі. Це більш ефективний тип заміни нікотину, який найбільше підходить тим, хто викурює більше однієї пачки сигарет на день.

Рідини Freebase (органічний нікотин) містять нікотин на вільній основі, який робить ваше паріння більш жорстким. Така заправка для под-систем більше підійде вейперам, які парять частіше, але менше.

Стандартна електронна рідина не забезпечує такого рівня насиченості нікотином за той же проміжок часу, як Nic Salts, насамперед тому, що в ній використовується дистильована форма нікотину.

З точки зору вейпінгу, різниця між використанням електронної рідини на основі вільної основи та солі полягає лише в тому, як це впливає на ваш рівень задоволення та чи відповідає уподобанням.

Хімічно ключовою відмінністю між двома варіантами є те, що солі нікотину містять більше бензойної та лимонної кислот для оптимізації смаку. Якщо у вас викликає занепокоєння той факт, що ви вдихаєте пари бензолу, то маєте знати - дослідження показали, що це не так.

Нікотин на основі вільної основи має високу лужність з рівнем PH близько 7-8.

Нагадуємо, що призначені сольові жижі для под систем із меншою потужністю. Рекомендуємо враховувати це при використанні вейпів, адже ви можете отримати неприємні відчуття і наслідки після отримання організмом надмірної дози нікотину.

Переваги сольової рідини

Кожен вейпер може назвати плюси, які має сольова жижка, з його точки зору. Ви можете любити сольові рідини чи ні - все залежить від особистих уподобань і потреб.

Проте, для тих, хто потребує детальнішої інформації про переваги сольової жижі для под систем, ми зазначимо наступні:

 • сольова жижа для пода має більшу концентрацію нікотину, що забезпечує швидке насичення організму без значного удару по горлу;
 • сольова рідина для вейпа за швидкістю доставки нікотину до крові максимально наближені до звичайних сигарет;
 • пристрої, які працюють на сольових рідинах, більш компактні і зручні. Такі пристрої легко тримати “під рукою”, адже вони помістяться в кишені, сумці, але при цьому мають високу продуктивність;
 • сольові жижі мають м’якший смак і при цьому не створюють сильного удару по горлу;
 • значна економічність. Завдяки вищій концентрації нікотину ви будете використовувати меншу кількість рідини, що дозволяє заощаджувати;
 • оскільки нікотинова сіль це природний стан нікотину, рідини на їх основі є більш стабільними та мають довший термін придатності, а також має меншу здатність до окислення.
 • Більш насичені смакові якості.

Якщо перелічені переваги задовольняють ваші потреби, рекомендуємо купити жижі для пода саме на основі сольового нікотину та отримати власний досвід.

Яка буває міцність?

Якщо ви є досвідченим вейпером, то, звичайно, знайомі із пропозиціями на ринку. Ви могли помітити, що сольова жижа для пода може мати різний рівень нікотину - 25 мг, 30 мг, 35 мг, 50 мг або ж навіть 65 мг. Залежно від ваших уподобань, ви маєте обрати пристрій і відповідну рідину до нього, керуючись рівнем пароутворення.

Як розрахувати “силу” нікотину?

Здебільшого вміст нікотину в рідинах вказується в мг/мл, що означає міліграми на мілілітр. Це означає, що на кожен мілілітр електронної рідини в пляшці припадає певна кількість нікотину, яка вказана виробником.

Якщо маркування вмісту нікотину зроблене у відсотках, з цим легше розібратися. Такі цифри, як 2% або 5%, просто говорять вам, скільки рідини в пляшці становить нікотин.

Об’єм рідин SALT для POD систем

Для вашої зручності та задоволення потреб Клієнта, виробники пропонують різні об’єми рідин.

В магазині Eko-Smoke ви можете замовити сольову жижу в фасуванні 10 мл, 15 мл, 30 мл. Окремі бренди можуть пропонувати пляшечки по 11 мл.

Зазначені об’єми вибрані виробниками не довільно, а є результатом тривалих і масштабних маркетингових досліджень, аналізу потреб споживачів.

ТОП 5 жиж для пода в EKO-SMOKE

Наш інтернет-магазин є одним із найбільших вейп-шопів в Україні. Відповідно, асортимент продукції також є великим. Ми у світі вейпінгу близько 15-ти років, тому ми чітко знаємо, що потрібно нашим клієнтам.

Аналізуючи запити покупців, а також якість продукції, авторитет та визнання окремих торгових марок, можемо виділити ТОП 5 лідерів, які відповідатимуть критеріям “визнання+якість”:

 1. Chaser Lab – один з найпопулярніших українських виробників, який спеціалізується на виробництві рідин для електронних сигарет більше 5 років. Використовують компоненти з США, Польщі.
 2. Alchemist виробник рідин на сольовому нікотині з Ізраїля. Компанія випускає продукцію за найвищими стандартами та прискіпливо ставиться до якості рідин, їх відповідності вимогам;
 3. 3Ger виробник із США, який пропонує надзвичайно широкий асортимент смаків рідин. Ви можете обрати будь-який смак та мікс на власний розсуд, знаючи, що купуєте продукт високої якості;
 4. Fancy Monster український бренд, який добре зарекомендував себе на ринку рідин. Велика палітра міксованих смаків у зручному об’ємі – 30 мл. Рівень нікотину можно обрати 25 мг, 50 мг та 65 мг
 5. Fresh salt один із найпопулярніших виробників, який використовує для виготовлення рідин інгредієнти високої якості. Пропонує широкий вибір смаків рідин на сольовому нікотині за помірну ціну. Виробник Польща.

Звичайно, у вас можуть бути свої улюбленці, і ми згодні з вашим вибором на всі 100%.

Якщо ви маєте питання стосовно того, які жижі купити для пода саме у вашому випадку, ми із задоволенням проконсультуємо.

Якщо ви вже визначились з вибором - не зволікайте із замовленням!

Вгору