Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Картриджі для POD RELX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картриджи RELX

Особливістю POD-систем RELX є необхідність використання попередньо заправлених картриджів. Це максимально комфортно, адже заміна відбувається в кілька рухів, а також ви можете обрати декілька улюблених смаків за доступною ціною, які можна змінювати за власним бажанням.

Рідини для електронних сигарет RELX виготовлені на основі очищених, безпечних речовин. Отже, ви можете не турбуватися про наявність шкідливих домішок чи важких металів у парі. PG та VG, що містяться у рідинах аналогічні до тих, які використовуються в харчовій промисловості.

Зазначимо, що рідина, яку містить релкс картридж, нікотиновмісна. В нашому інтернет-магазині запропонований широкий вибір рідин із вмістом нікотину 5%.

Бренд випускає дві лінійки картриджів - RELX POD та RELX POD PRO, які відрізняються типом нагрівального елемента – спіраль чи кераміка. Картриджі адаптовані для всіх серій под-систем: Infinity, Essential.

Смакова лінійка картриджів для РЕЛКС

Як і всі ТОП-виробники, RELX пропонує достатньо великий вибір смаків рідин.

Ви можете картриджі relx купити із серії, яка вам до вподоби. Доступні варіанти по 1 та по 2 картриджі одного смаку у сеті.

Смаки RELX POD:

Смаки RELX POD (Нове упакування):

Наведений перелік не можна вважати остаточним, адже лінійка смаків постійно розширюється, ми здійснюємо нові постачання та урізноманітнюємо асортимент.

Технічні особливості картриджів RELX

Основна відмінність - універсальність використання картриджів обох серій. Якщо ви шукаєте для relx infinity чи relx essential картридж, ви можете обрати будь-який. Радимо ознайомитися з їх характеристиками:

Характеристики картриджів RELX POD:

 1. чисті, насичені смаки рідин;
 2. використання нової технології Super Smooth, яка забезпечує надзвичайно легке випарювання;
 3. оптимізований опір випарювання;
 4. швидка інсталяція і миттєва активація;
 5. малошумність при використанні;
 6. легка заміна для зручність використання;
 7. можливість встановлення у всі моделі подсистем RELX;
 8. об’єм рідини 2 мл;
 9. без можливості перезаправлення;
 10. абсолютно герметична конструкція;
 11. відповідність дизайнерському концепту RELX.

Обидві серії картриджів є одноразовими у використанні. Це означає, що ви не можете додати в них рідини, оскільки це не передбачено виробником. Якщо ви шукаєте картридж багаторазового використання, варто розглянути інший варіант.

Картридж для RELX з можливістю дозаправляння рідиною

Для тих вейперів, які віддають перевагу багаторазовим картриджам з можливістю самостійного доливки рідини, пропонуємо розглянути модель змінний картридж Relx Ceramic та Relx Coil Cotton.

Як і його одноразові аналоги, вони мають місткість 2 мл.

Повторно заправляємі картриджі RELX дозволять вам у будь-який момент заповнювати його рідиною. Прихильники даного девайсу діляться позитивним досвідом використання та відмічають економічну вигоду такої покупки.

Особливості багаторазового картриджа:

 • підходить для серій подів RELX Infinity, RELX Essential;
 • передбачає використання рідин із складом PG/VG 50/50;
 • працює в діапазоні опору 0,9-1,2 Ом;
 • легко заправляється через отвір у корпусі, який закривається силіконовою заглушкою;
 • після наповнення потребує часу (15-20 хв) для просочування рідини у випарник та стінки картриджа.

Отже, ви бачите, що RELX дійсно потурбувались про Користувача, та запропонували багато варіантів для задоволення потреб вейперів.

Замовити картриджі RELX з доставкою по Україні ви можете у будь-який момент на сайті нашого інтернет-магазину Eko-Smoke.

Вгору