Для тих, хто вирішив перейти з тютюну на більш щадні здоров'я і навколишнього середовища аналоги, сьогодні пропонується вейпінг – паріння за допомогою спеціальних пристроїв і сумішей. При цьому рідини для вейпа можуть виготовлятися на сольовому нікотині – речовині, відомої ще з 1930-х років, що набула поширення з появою вейпінга.

На сьогоднішній день ступінь і характер впливу нікотинової солі на організм людини вивчені не повною мірою. Але вже є дані, згідно з якими потенційна шкідливість сольового нікотину набагато нижче, ніж у звичайного. Так чому варто переходити на saltbase і які є негативні сторони цієї речовини?

Переваги нікотинової солі

Необхідно відзначити, що рідини для вейпа, виготовлені на saltbase, спочатку були розроблені для застосування на вейпових pod-системах з невеликою потужністю і високим опором. Якщо заправляти рідину на сольовому нікотині в pod-пристрій, то переваги наступні:

  • можливість користуватися малогабаритним pod-ом, заряду якого вистачає на 1-2 дня в залежності від різновиду моделі;
  • зниження витрат рідини для вейпа, тому що «насититися» можна лише кількома затяжками;
  • «непомітність» куріння через відсутність великих клубів пару;
  • краща засвоюваність;
  • менший ефект «удару по горлу»;
  • відсутність сторонніх присмаків.

Мінуси нікотинових солей

Природно, що існують і мінуси таких речовин. Основні недоліки:

  • тягнути сольовий нікотин весь вечір не вийде через швидкість насичення;
  • перші рази може здатися незвичним слабкий ефект тротхіта, що у початківців-вейперів може стати причиною передозування через відсутність «стопору»;
  • прискорене звикання зважаючи на рівень pH, що відповідає рівню людського організму, а також низького ТХ;
  • менша кількість пару.

Якщо рідину на нікотиновій солі ви збираєтеся заправляти в звичайний «мод», то краще вибирати суміш з невисоким вмістом нікотину (до 20 мг/мл), щоб уникнути передозування і появи негативної реакції з боку організму (запаморочення, нудота, тахікардія, блювота).

Резюме: чи варто переходити на saltbase?

Думки щодо того, чи варто вибирати рідини для вейпа, виготовлені на сольовому нікотині, розходяться. Якщо ви віддаєте перевагу міцній рідині з високим відсотковим вмістом нікотину, а також вам подобається довго парити і випускати великі клуби ароматного диму, то saltbase не для вас.

У разі якщо вам досить швидкого і непомітного перекуру, ви не хочете кашляти і відчувати дискомфорт від ефекту ТХ, то можете переходити на сольовий нікотин і насолоджуватися процесом паріння без неприємних відчуттів, економлячи рідину і використовуючи компактний пристрій для вейпу.