Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Проволока, кантал

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Обслуговування атомайзерів, перемотки та самообслуговування

 

Вата для електронної сигарети - це м'який матеріал, як правило, бавовна або його аналоги натурального або синтетичного походження, який використовується для виготовлення фітилів до випарників. Продається в листах по одній або декілька штук.

 

Бавовна для електронної сигарети - натуральна вата з бавовни, спресована в листи для виробництва фітилів випарників.

 

Намотування - це спосіб скручування або плетіння спіралі випарника в електронних сигаретах. Найпоширеніші види намоток: Tiger Coil (проста коса), Tidal Coil (повітряна коса), Zipper Coil (змійка), Chain Coil (корабельний ланцюг), Fused Clapton Coil та Staggered Fused Clapton Coil (види складного плетіння), Hurricane Coil (спіраль). Деякі з цих намоток не вимагають застосування фітілю.

 

Намотування для термоконтролю - це вид намотування спіралі випарника для паріння в режимі термоконтролю. Для намотування застосовуються нікелевий, титановий або з нержавіючої сталі дроти, здатні змінювати опір при нагріванні. Решта видів дроту (нікельхром, кантал, фехраль та ін.) - не використовуються для такого намотування.

 

Дріт для електронної сигарети - це матеріал для виготовлення спіралей випарника. Залежно від параметрів акумулятора і особистих переваг, можуть застосовуватися такі матеріали дроту: ніхром (нікельхром), кантал, нержавіюча сталь (SS), а також нікель (ni200) і титан (ti) для різних дротів в вейп пристроях передбачені спеціальні режими роботи.

Вгору