Як залишити палити та не набрати вагу?

 

Відмовившись від паління і зробивши вибір на користь електронної сигарети, багатьох турбує питання, а чи не станеться збільшення ваги так само, як і після відмови від звичайних цигарок. Хотілося б детальніше вивчити вплив вейпинга на фігуру.

 

Це серйозне питання зацікавило групу незалежних дослідників у сфері охорони здоров'я. За словами деяких курців, набирання ваги на протязі перших півроку склало близько 5 кг Навряд чи таке положення може когось задовольнити, а особливо жінок.

 

Тому дуже до речі була стаття дослідників, опублікована в журналі Nicotine & Tobacco Research про вейпінг як найбільш відповідний спосіб боротьби з палінням, який не викликає при цьому збільшення власної ваги. З початком пропаганди в західних країнах за здоровий спосіб життя без нікотину, людей що палять стало значно меньше, але повних людей стало більше. А, як відомо зайва вага це зайві проблеми. Відразу виникає загроза сердечних захворювань, діабету та раку.

 

Ожиріння стає проблемою не лише для самої людини, але і для громадських органів охорони здоров'я.

 

І не завжди такі препарати як Chantix і Zyban допомагають людям, після відмови від паління, зберегти свою вагу в нормі.

 

Дія нікотину

Пояснюючи дію нікотину, автори статті звертають увагу на те, що в першу чергу нікотин пригнічує відчуття голоду. Збільшується швидкість обміну речовин, що також не дозволяє потовстіти. Але при цьому відбувається загальна інтоксикація організму.

 

Електронні сигарети

Вибираючи електронну сигарету, як альтернативу палінню Ви позбавляєте себе від небажаних кілограмів і ожиріння. Цей важливий факт робить вейпінг кращим за нікотинозамісну терапію (NRT). Ще один безперечний плюс електронних сигарет це можливість контролювати рівень нікотину. Поступово знижуючи відсотковий вміст нікотину можна добитися добрих результатів. А надалі перейти на рідині без нікотину або зовсім відмовитися від паління у будь-кому вигляді.

 

Linda Bauld

Що і відмітила одна з учасниць досліджень Linda Bauld в інтерв'ю The Guardian:

 

"Вэйпери можуть змінювати вміст нікотину, звичайно ж, робити це треба поступово і поетапно, сходячи вниз по сходах у міру скорочення нікотину в електронній рідині не завжди вэйпери зупиняються на самій мінімальній мітці, вони можуть повертатися до більшої концентрації нікотину - це не має значення, у випадку з NRT немає такої можливості і тут аспект з набирання ваги набирає актуальність".

 

Багата різноманітність смаків рідин дозволяє зробити паріння приємним проведенням часу і улюбленим хобі.

 

По відгуках прибічників вейпінгу вибираючи рідини із смаками ягід і десертів можна відмовитися від солодощів, що теж допоможе зберегти стрункість тіла і самопочуття.
Вже ні у кого не викликає сумнівів, що краща альтернатива звичайним сигаретам сьогодні це електронна сигарета або інший електронний пристрій доставки нікотину.

 

Різноманітність моделей на сучасному ринку дозволяє зробити вибір максимально відповідний для Вас особисто. Рішення за Вами.