Працюємо online. Підтверджені до 16.00 замовлення, відправляємо того ж дня.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Про магазин

Вейп-шопи здобули свою популярність серед тих, хто шукає гідну альтернативу класичному палінню. Eko-Smoke - онлайн вейп магазин, який пропонує чи не найбільший асортимент продукції та аксесуарів для вейпінгу.

Мільйони людей у світі, в Україні зокрема, переконались, що вейп — це чудовий спосіб насолодитися нікотином без шкідливих хімічних речовин, які містяться в сигаретах. 

Хоча Клієнт має можливість вибрати з великої кількості магазинів, важливо знайти “свій”, репутації якого ви будете довіряти, де знайдете улюблену продукцію і отримаєте належний рівень сервісу.

Магазин електронних сигарет в Україні

Який він, хороший вейп шоп?

Хороший магазин електронних сигарет пропонує різноманітні товари на вибір, а також уважний і обізнаний персонал. Вони допоможуть вам знайти ідеальний пристрій і електронну рідину відповідно до ваших потреб, дадуть відповідь на будь-які запитання. Ключовий момент - команда повинна бути обізнана про вейпінг, починаючи з різних типів електронних сигарет і закінчуючи володінням інформацією про асортимент електронних рідин. Завдання професіоналів - знайти саме ваш ідеальний продукт.

Інтернет-магазин Eko-Smoke - вейп шоп Київ - є найзручнішим варіантом для клієнтів, які хочуть купувати товари, не виходячи з дому, перебуваючи у будь-яких куточках України.

 Ми дбаємо про:

 • якість продукції. Саме тому обрали систему постачання “виробник-магазин”;

 • різноманіття асортименту. В нашому магазині чудовий вибір продукції, як для вейперів-початківців, так і для досвідчених поціновувачів;

 • сервіс. Комунікація з нашими спеціалістами завжди результативна. Ми володіємо інформацією про продукцію, яку пропонуємо, консультуємо, допомагаємо з вибором та оперативно виконуємо замовлення;

 • ціни на електронні сигарети, рідини та решту товарів. Ми завжди утримуємо вартість продукції на доступному рівні, адже задоволення потреб Клієнта - наш пріоритет.

Перше правило користувача електронної сигарети - почати досвід з найпростішого пристрою

Вейп допомагає кинути палити, але інші люблять вейп як хобі. Коли ви вперше починаєте використовувати вейп, може здатися, що вам потрібно багато чого навчитися. Проте, з досвідом ви зможете обрати оптимальний варіант для себе.

На ринку доступно багато варіантів, але, ймовірно, не всі вони підійдуть конкретно вам. 

Ви можете почати з вейп-пристрою MTL, а потім перейти на вейп-пристрій DTL. Наприклад, якщо ви користуєтеся под-системами протягом тривалого часу, ви можете спробувати вейп-мод, щоб перевірити, чи приносить вам таке ж задоволення більш насичене паріння з інтентинсивним пароутворенням.

Чудовим варіантом є стартові набори - електронні сигарети, які пропонуються в комплекті з випарником, картриджем, зарядним пристроєм. Таким чином, за вас вирішена проблема вибору, всі елементи адаптовані для роботи з даним пристроєм, що гарантує вам максимальну якість паріння.

Наш магазин електронних сигарет пропонує гарний вибір стартових наборів різних типів, под-системи, комплектуючі до них, а також якісні рідини.

Ми з радістю допоможемо вам визначитися з пристроєм та рідиною до нього. Тому не зволікайте з замовленням.

Вибір електронної сигарети

Вам може здатися, що на ринку запропоновано надмірну кількість вейпів. Проте, це не так. Всі вони належать до певних типів, мають конкретні технічні характеристики. Звичайно, ви можете визначити додаткові параметри для власного вибору: бренд виробника, дизайн, ергономічні характеристики тощо.

 

VAPE PEN (вейп-ручки, вейп-стручки)

Вейп-ручки сьогодні значно відрізняються від вейп-ручок середини 2000-х років. Сучасні електронні сигарети даного типу мають функції, знайдені в модах третього покоління. Це дозволило виконати апгрейд пристроїв старого стилю, зробити їх функціональнішими, безпечнішими, потужнішими.

Окремі вейп-ручки можна налаштувати як пристрій MTL або Direct to Lung завдяки можливості змінювати вхідний потік повітря. Пряме попадання в легені (DTL) є загальною характеристикою сабомних  і модифікаційних пристроїв. Пристрої DTL дозволяють створювати об’ємні хмари пару.

 

VAPE MOD (вейп мод)

Vape mods — це остання версія пристроїв серед вейп-спільноти, відомих своєю потужністю та розширеними функціями персоналізації. Моди дають можливість налаштувати вейп під ваші потреби.

Box mods (бокс моди) є найскладнішими та найпотужнішими пристроями на ринку. Напевно, ви бачили вейперів з коробоподібним пристроєм, що видуває величезні хмари. Окрім форми пристрою, коробкові моди мають батареї зі збільшеною ємністю, ніж попередні вейпи, а також мають розширені функції, що, знову ж таки, допомагає адаптувати пристрій під персональні вимоги користувача.

 

POD MOD (pod-системи)

Це - найновіші пристрої, які стрімко здобули популярність серед вейп-спільноти. Pod Mods — це пристрої з низькою потужністю, подібні до сигарет, і використовуються з рідинами, що містять нікотинову сіль. 

Pod-ситеми – це нова вдосконалена версія сигарет, і вони є найбільш затребуваним пристроєм на ринку зараз.

Найбільш поширені помилки користувачів-новачків

Будь-які навички приходять з досвідом. Це стосується і вейпінгу. Нижче наведені найбільш типові помилки початківців, яких ви можете уникнути.

 • Найпоширеніша помилка, яку допускає кожен новий вейпер, полягає в тому, що він сильно затягується. Якщо ви хочете отримати більше пари, робіть довші затяжки, а не жорсткі. 
 • Ще одна проблема - недостатня кількість рідини в резервуарі. Електронна сигарета має отвори для випарника, які видно збоку пристрою. Якщо рівень електронної рідини не буде постійно вище цих отворів, гніт висохне, і ви можете отримати обпалений, різкий, сухий удар. Обов’язково наповніть резервуар, перш ніж рідина опуститься нижче.
 • Наступна помилка - використання відразу після наповнення ємності рідиною. Дайте час рідині проникнути у гніт. Це забезпечить вам гарне розкриття смаку.

Серед основних додаткових порад варто згадати про підтримання пристрою у чистоті, вчасну заміну випарника/картриджа, підбір рідини відповідно до технічних характеристик пристрою.

Якщо ви маєте питання стосовно обслуговування, заміни елементів, Vape Shop Київ Eko-Smoke завжди до ваших послуг.

Факти про магазин Eko-Smoke

Наш магазин створений для Клієнта. Ми завжди намагаємося стати вашими друзями та надійними партнерами.

Кілька фактів, які варто знати про нас:

 1. ми працюємо онлайн. Отже, ми - ваш найближчий вейпшоп, який завжди живе у смартфоні, комп’ютері чи планшеті;

 2. ми працюємо з 2008 р. Тобто, наша партнерська та клієнтська бази надзвичайно широкі;

 3. ми обираємо якість. Тільки перевірені постачальники, тільки надійні міжнародні та українські партнери;

 4. ми даємо гарантію на окремі види продукції, що передбачено виробниками;

 5. бути нашим клієнтом - вигідно, адже для вас діятиме дисконтна програма!

Що про нас говорять наші клієнти?

Ваша думка - реальна оцінка нашої роботи.

Тому на сторінках інтернет-магазину ви завжди можете ознайомитися, побачити реальні відгуки про магазин Еко-Смок, запропоновані нами товари тощо.

Ми завжди реагуємо на ваші коментарі і побажання, адже це найефективніший шлях для розвитку.

Інтернет магазин вейп шоп Eko-Smoke - ваш найкращий гід у світі вейпінгу!

 

Eko-Smoke - головний вейп-магазин в Україні!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Гарантія на товар
Ми відібрали в каталог виключно якісні атомайзери, боксмоди і комплектуючі
Дисконтна програма
Купуйте більше, витрачайте менше!
Дегустація рідин
У нас найповніша колекція заправок для ширяння. Кращі фірми, найдостойніші смаки - все для ширяння з задоволенням!
Позитивні відгуки
Щодня на сторінках онлайн магазину «Еко-Смок» з'являються десятки захоплених відгуків. Це кращий індикатор якості нашої роботи!
Досвід від 2008 року
Ми так багато знаємо про вейпінг, що можемо написати про це книгу... або просто продавати найкраще з того, що є на ринку!
Знайди НОВЕ у старих звичках!

 

Вгору