Конструкція Elf Bar не оснащена вбудованим лічильником кількості тяг, що ставить користувача в ступор, адже як зрозуміти, скільки затяжок залишилося? За логікою, лічильник і не допоможе тому, що у кожного споживача затяжки різні.

 

 

Однак прилад оснащений спеціальним індикатором, відсутність свічення якого сигналізуватиме, що запас тяг вичерпався. З досвідом, кожен користувач навчиться орієнтуватися, на який проміжок часу вистачає Elf Bar. Якщо кількість затяжок у сигареті добігає кінця, пара стає меншою. Наприклад, за середньої інтенсивності використання, сигарета прослужить до 7 днів.

Кількість затяжок визначається кількістю залитої рідини та об'ємом акумулятора, які відрізняються в залежності від моделі електронної сигарети. Придбання електронки на вибрану кількість затяжок передбачає, що ця кількість буде використана. Але часто це не так, і запас затяжок вичерпується раніше чи пізніше очікуваного часу.

Це пов'язано з тим, що заявлена кількість тяг, орієнтована на середню довжину затяжки, а так як один користувач віддає перевагу сильним затяжкам, а інший віддає перевагу слабким, кількість затяжок буде відрізнятися.

Тому, якщо споживач віддає перевагу частому використанню, варто підбирати модель з великим запасом тяг - сигарети вистачить на довше.

Чим відрізняються одноразки Elf Bar від вейпу на звичайному нікотині?

Щоб краще пояснити різницю між вейпом та одноразовою сигаретою, варто поринути в історію.

Електронна одноразова сигарета з'явилася як заміна для тютюнових виробів. Навіть зовнішній вигляд не надто відрізнявся і мав той же жовто-білий корпус.

Працювали такі пристрої, м'яко кажучи, погано - видавали мало пари, та й служили недовго. Але, незважаючи на це, заслужили популярність і запустили процес постійного покращення приладу, завдяки чому з'явився сучасний продукт. Що ж до вейпу, це третє покоління електронних сигарет, а назва перекладається як «пар».

Одноразові сигарети, у лінійці подібних гаджетів, вважаються найпопулярнішими. Одноразка, в порівнянні з багаторазовим вейпом, відрізняється нерозбірним корпусом, компактністю та комфортним використанням.

Одноразка не вимагає заправки або підзарядки, а після використання утилізується. Одноразка Elf Bar видає менше пари, порівняно з звичайним вейпом. Щодо смакової палітри, в ній присутні і яскраві, насичені смаки від різних брендів. Міцність одноразок відрізняється: можна знайти безнікотинові, середні та міцні варіант.

З процесом експлуатації такого пристрою не виникне проблем навіть у початківця. У них немає налаштувань чи кнопок. Робота сигарети автоматизована, а подача пари починається відразу при затягуванні завдяки датчикам.

Виділяють низку переваг одноразових сигарет:

  1. Компактність пристрою. Це маленькі та зручні гаджети, порівняно з подібними пристроями;
  2. Елементарність використання. Гаджет починає видавати пару відразу при затяжці, а щодо терміну служби деякі моделі викидають, як вичерпається рідина і заряд, а є одноразки на велику кількість затяжок, які можна підзарядити кілька разів;
  3. Велика різноманітність смаків та різновидів міксів.

Щодо недоліків, варто виділити вартість приладу. Необхідність щоразу купувати нову сигарету. При інтенсивному використанні місячні витрати на це будуть немаленькими.

Порівнюючи одноразку і вейп, слід зазначити, що насправді, це подібні пристрої за принципом роботи. А говорячи про початок існування подібних електронних приладів, ці назви взагалі означали одне й те саме.

Але поступово вейпи отримували модифікації: збільшувалася потужність гаджета, з'явилася здатність генерувати більшу кількість пари, зросла різноманітність доступних для них рідин. Завдяки цьому прилад став впізнаваним і поширеним.

Вейп - це потужний прилад з великими габаритами, в порівнянні з одноразовою сигаретою. Для нього існує різноманітні рідини, серед яких оригінальні міксування та яскраві, приємні моносмаки. Вейп багаторазовий, мають знімний картридж або випарник, а також можливість підзарядки.

Стоячи перед вибором – одноразка чи вейп, варто визначитися, навіщо потрібний прилад.

Одноразова електронна сигарета проста у використанні та підходить для знайомства з подібними приладами і служить для початку процесу позбавлення від тютюнових виробів. У свою чергу, вейп виробляє велику кількість пари, має широку палітру смаків і призначений для тривалого використання. При цьому потрібно проводити заміну картриджів та заражати.

Одноразова сигарета на 800 затяжок

Одноразова сигарета, яка має в запасі 800 затяжок, заслужено носить титул популярного продукту серед користувачів. Цигарка доступна за ціною, проста у використанні та можна вибрати свій смак у великому асортименті.

Така електронка є унікальною завдяки запасу затяжок, при цьому має скромні розміри. Прослужить вона кілька днів, залежно від стилю паріння. Якщо стоїть мета кинути палити, електронка на 800 затяжок є вірним помічником, який допоможе пройти цей складний шлях.

Одноразова сигарета на 1000 затяжок

Сигарета із запасом у 1000 затяжок, це знахідка для тих, хто любить комфорт та безпеку процесу експлуатації. Такий пристрій оснащений механізмом, завдяки якому відбувається випаровування диму. Така модель, не має кнопок і має цілісний корпус. Гаджет не вимагає заряджання або заправки, активізація походить від затягування. Як тільки закінчиться заряд, сигарету викидають та переходять до використання нової.

Одноразова сигарета на 2000 затяжок

Сигарета на 2000 затяжок – це прилад, розроблений за допомогою сучасних технологій, зручний у використанні та має широкий вибір смаків. Одноразка автономна в роботі і це альтернатива тютюновим виробам.

Одноразова сигарета на 3000 затяжок

Така под-система, із запасом у 3000 тисяч тяг, здатна замінити 2-3 пачки тютюнових сигарет. Електронка здатна швидко наситити організм нікотином, і подарує задоволення від вдихання насиченої та ароматної пари. Так само, такі сигарети мають підзарядку і збільшений обсяг картриджа, що дозволить продовжити використання.

Одноразова сигарета на 4000 затяжок

Ця модель відрізняється стильним дизайном і покращеною автономністю, а також здатністю добре передавати смак і аромат жижі. Це зручний у використанні девайс, який швидко вгамує нікотинову спрагу.

Одноразова сигарета на 5000 затяжок

У гонці за простотою, зручністю та насолодою смаками, варто віддати перевагу сигареті із запасом у 5000 затяжок. Підходить для щоденного використання та здатна наситити нікотином кількома затяжками. Можлива підзарядка, завдяки чому девайс пропрацює набагато довше.

Як зрозуміти, скільки залишилося затяжок в одноразці?

Незважаючи на простоту, електронна сигарета це розумний пристрій, який здатний вчасно підказати власнику, що настав час прощатися. Як зрозуміти, скільки залишилося затяжок в одноразці – уважно стежити за підказками. Червоний миготливий індикатор свідчить про те, що заряд батареї та рідина добігають кінця.

Щодо інших ознак закінчення терміну служби сигарети, виділяють зниження тяги, яке може розпочатися через 1-2 дні після початку куріння. Гіркий присмак також відносять до ознак швидкого закінчення часу використання. Це відбувається через те, що мала кількість рідини не просочує випарник, який починає підгоряти та давати цей гіркий присмак.

Іноді виникає запитання: чому одноразки швидко закінчуються? Зменшити час експлуатації сигарети можуть зовнішні чинники, серед яких холод. Зберігання та використання пристрою при мінусових температурах сприятиме розрядженню акумулятора, тим самим зменшуючи термін експлуатації сигарети.

Зменшити термін експлуатації може і заводський брак. Наприклад, дефекти в корпусі або не до кінця заряджений акумулятор.

Як би там не було, термін служби одноразової сигарети безпосередньо залежатиме від закладеної кількості тяг і стилю використання, тому це індивідуально, і навіть однакові сигарети, у декількох користувачів прослужать по-різному.