Як зарядити одноразку Elf Bar

Ельф Бар - це бренд-виробник одноразових та багаторазових електронних сигарет, які вже деякий час користується великою популярністю. Багато користувачів запитують, як довго працює одноразова електронна сигарета і що з нею робити далі.

Як відкрити одноразку Elf Bar

Компанія пропонує різні варіанти за кількістю затяжок, найбільш затребуваними є моделі Elf Bar 1500, Elf Bar 4000 та Elf Bar 5000.
Відповідно, відрізняються вони за обсягом акумулятора, рівнем жижі всередині та кількістю затяжок. Якщо Ельф Бар 1500 не має можливості дозарядити батарею, то в модифікаціях на 4000 та 5000 тяг така функція є. Завдяки такій перевагі цигарка повністю вичерпує кількість залитої рідини.

Багато покупців, щоб не викидати одноразову сигарету, намагаються заправити та зарядити її повторно. Сама компанія-виробник не рекомендує цього робити з метою безпеки користувача. Але все ж таки більша кількість людей намагаються одноразку відкрити і реанімувати її.

І так, що знаходиться всередині одноразок:

1. Нагрівальний елемент
2. Резервуар для рідини
3. Літій-іонний акумулятор
4. LED-індикатор

При розборі одноразки використовують плоскогубці. З їх допомогою відкривається нижня пластикова кришка та витягується внутрішня частина одноразової сигарети, тобто фільтр та акумулятор. Робиться це дуже акуратно, щоб не пошкодити чи деформувати поверхню. Далі знімаються із батарейки пластикові кришечки, щоб підготувати до зарядки сам акумулятор.

Відновлення електронної сигарети Ельфбар

Одноразки Elf Bar мають індикатор, який загоряється, коли батарея розряджена. І якщо він не спалахує при вдиху або індикатор блимає червоним кольором, це може бути пов'язане з тим, що ресурс вичерпаний.

Багато умільців навчилися заряджати акумулятор одноразової под-системи спеціальними зарядками, а також дозаправляти рідину. При цьому відокремлюється фільтр від батареї, щоб не порушити або не обірвати проводки, на губку-фільтр капається кілька крапель жижі і все збирається назад.

Але, самостійне заправлення пристрою не дає жодних гарантій, що одноразка буде працювати безпечно. Тож ми цього робити не рекомендуємо! Адже кожен девайс має свій ресурс, після закінчення якого його найкраще поміняти.

Як зарядити одноразку Elf Bar

Одноразова сигарета виготовляється так, щоб кількість залитої рідини збігалася із тривалістю ресурсу акумулятора. Але трапляються так, що рідина в сигареті ще є, а батарея розрядилася. Тому виробник придумав практичну функцію - можливість заряджання акумулятора. Здійснюється це за допомогою кабелів типу micro USB та Type-C у моделях від 3000 тяг.

Як бачимо, одноразовій сигареті можна дати друге дихання, і багато користувачів призвичаїлися перезаправляти одноразки. Але головне – це безпека, тому не рекомендується самостійно порушувати цілісність пристрою. Так само можна скористатися варіантами багаторазових подів, які Ельф бар має в декількох варіантах - Elf Bar RF 350, Elf Bar Mate і Elf Bar FB 1000.