Популярний в вейп-індустрії сольовий нікотин по параметру кислотності оптимально збалансований з pH людини. Створюється сольовий нікотин шляхом додавання до «вільного» (стандартного) нікотину різновидів кислот. Речовина, яка отримується, є більш чистою, що підтверджується і схвалюється FDA – спеціалізованим управлінням санітарно-гігієнічного нагляду за якістю харчової і медичної продукції в США.

Ще в 2015 сольовий нікотин привернув увагу виробників вейпів. При додаванні saltbase в рідини для вейпа спостерігається, що істотно поліпшується засвоюваність продукту, знижується «удар по горлу» (т.зв. тротхит). Крім того, виготовлення рідини на основі нікотинової солі забезпечує прискорене і тривале насичення процесом паріння, більш якісне подолання «нікотинового голоду».

Перекури з використанням рідини для вейпа на основі нікотинової солі людині потрібні рідше. Ще одна переважна особливість цієї речовини полягає в можливості виготовлення продукції з різними ароматами і смаками – традиційний тютюн, екзотичні фрукти, ягоди, ваніль, м'ята і не тільки.

Різниця сольового і звичайного нікотину

Спочатку нікотинові солі призначалися для вейперських pod-систем з невеликим опором і компактними габаритами, які були призначені для здійснення «швидкого» перекуру. Сьогодні вже є варіанти сольової рідини і для інших типів випарників.

Важливо! З огляду на більш м’які характеристики saltbase заправляти такі рідини з підвищеною концентрацією сольового нікотину в дріпки або сабомні атомайзери не рекомендується через можливість передозування.

Базові відмінності соляного нікотину від звичайного включають:

 • менший ефект дратівного «удару по горлу» навіть при використанні рідини з високою концентрацією нікотину;
 • прискорене подолання нестачі нікотину;
 • зменшена кількість пару, що виділяється під час використання жижі;
 • рівень pH, максимально відповідний параметрам людського організму;
 • менш виражена яскравість і насиченість ароматизаторів;
 • відсутність сторонніх присмаків;
 • більш швидке забруднення випарників зважаючи на особливості хімічної формули.

Вплив сольового нікотину на організм

Існує думка, що ті користувачі, які не палять, на сольовий нікотин «підсаджуються» швидше і звикання розвивається за невеликий період з огляду на покращену засвоюваність речовини, відсутність вираженого ефекту ТХ (тротхиту) з неприємними відчуттями, першінням в горлі. При цьому необхідно враховувати, що дана особливість при необережності може призвести до передозування – через «непомітності» ТХ в сольових жижах для вейпа підвищена концентрація нікотину (міцність) практично не відчувається.

Які виробники випускають вейп-продукти на сольовому нікотині?

Рідина для вейпу на сольовому нікотині випускається багатьма відомими українськими та іноземними виробниками. У нашому каталозі представлені:

 • американські сольові рідини ТМ BAD Drip, 3GER, Zenith, Salt Jar і Twist.
 • турецький BE
 • англійський Admiral Vape
 • і багато українських торгових марок: Juicer, JCL, TroubleMaker, UVA, Fancy Monster та інші.