Трамп відмовляється від вейп-заборони, який він рекламував!

Демонстранти "вейплять" під час мітингу біля Білого дому в знак протесту проти пропонованої заборони на вейпінг, який президент Трамп зробив в цьому місяці.

Оскільки необгрунтовані "негативні" випадки, пов'язані з вейпінгом, продовжують рости і популяризується ЗМІ, державні чиновники приділили свій час електронних сигарет (Луїс Веларде, Хорхе Рібас / The Washington Post).

«Він мало що знав про проблему і просто робив це для Меланіі та Іванки», - сказав високопоставлений чиновник адміністрації, який говорив на умовах анонімності, щоб поділитися інформацією. В останні місяці дружина і дочка президента, які стали все більш стурбованими з приводу вейпінга молоді, змушували його вжити заходів.

В кінці минулого тижня більш десятка чиновників Білого дому зібралися, щоб спробувати знайти вихід. «Ми зустрінемося з представниками індустрії Vaping, разом з медичними працівниками та окремими представниками держави, щоб знайти прийнятне рішення в період галасу навколо Vaping і електронної сигарети», - написав Трамп минулого тижня.

«Здоров'я та безпека дітей будуть в центрі уваги!»

Особлива увагу адміністрації до електронних сигарет почалася більше року тому, коли тодішній комісар Управління з контролю за продуктами і ліками Скотт Готтліб забив на спалах про «епідемії» вейпінга серед молоді, яка зачепила нове покоління нікотином, і в цій проблемі він багато в чому звинувачував популярні девайси POD-sistem.

Цього літа Вейпінг став надбанням громадськості, коли почали з'являтися у людей "загадкова" хвороба легенів, нібито пов'язана з вейпінгом. Федеральні посадовці припустили найбільш ймовірного винуватця - ацетат вітаміну Е, який може знаходиться в продуктах парового виробництва спільно з незаконним ТГК, психоактивних інгредієнтом марихуани, які потрапили туди не від рук виробника. Але оскільки стандартні електронні сигарети не можна було повністю виключити за відсутності досліджень по конкретним випадкам цієї хвороби, імпульс щодо агресивної атаки на вейпи продовжив зростати.