Де купити електронні сигарети, боксмоди, рідину для заправки в місті Кременчук?

 

Kremenchug gerb photo 1Для жителів Кременчука компанія Екосмок пропонує асортимент, що максимально задовольняє потребам вейперов будь-якої категорії. На сайті інтернет магазину Eko-Smoke початківці мають можливість придбати прості моделі електронних сигарет, які не потребують складного обслуговування та настройки. Професіонали можуть купити більш потужні моделі - моди, боксмоди. Є товари, створені виключно для жінок, також є міні комплекти, які забезпечать комфортний вейпінг.

У нас купувати легко!

Крім того, в нашому вейпшопе Eko-Smoke можливо купити рідини для vape найбільш популярних торгових марок в Україні, різні аксесуари і комплектуючі для електронних сигарет.

Товар в наявності!

А також можна отримати консультацію з питань, що виникли при купівлі та замовити швидку доставку.

 

Зміст:

 

Як працює електронна сигарета?

З моменту появи й до сьогоднішнього дня, змінився не тільки зовнішній вигляд електронних сигарет, але відбулися істотні функціональні зміни. Проте, основний принцип дії залишився тим самим: нагрівання супроводжується випаровуванням, в результаті чого утворюється пар, який згодом вдихається парильщиком. Цей прилад є індивідуальним інгалятором, який працює від акумулятора.

 

Як це працює? Електронная сигарета, бокс моди, вейп-пристрої photo

 

Щоб зрозуміти принцип роботи електронки, необхідно трохи познайомитися, як вона влаштована.

 

Складається електронний пристрій з атомайзера (випаровувача), акумулятора, плати управління та датчика тиску.

 

Для включення електронної сигарети необхідно зробити затяжку, утримуючи кнопку і ваш вапорайзер готовий до подальшої роботи. З описом, з рекомендаціями як налаштувати, як заправити, або зібрати конкретну модель можна ознайомитися в оглядах, відеооглядах та інструкції.

 

Як правильно курити електронку?

Незважаючи на схожість процесів куріння та паріння, є все ж таки істотні відмінності. Вейпінг також як куріння базується на затяжках. Як правильно парити, щоб собі не нашкодити і щоб пристрій працював довше?

 

В першу чергу, необхідно правильно виконувати затягування. Намагайтесь щоб затяжки були плавними та тривалими, ніж при звичайному курінні.

 

 

По-друге, дотримуйтесь паузи 5-7 секунд, щоб не було перегріву випаровувала та передозування нікотину. Оптимальна кількість 15 затяжок, що відповідає однієї викуреної сигарети.

 

По-третє, бажано тримати е-сигарету майже горизонтально, мундштуком трохи вгору.

 

І не варто забувати, що затягування в кнопкових пристроях повинно проводитися одночасно з натисканням кнопки. Це невелика інструкція із застосування електронних випаровувачів.

 

Шкода і користь для організму

Ознайомившись з принципом роботи і улаштуванням девайсів, стає зрозуміло, що процес горіння виключається, відповідно знижується шкоду для здоров'я. І з проблемою як кинути курити, легше впоратися за допомогою електронних сигарет. Для нікотинозалежних курців паріння є гідною альтернативою паління.

 

Чим небезпечні е-сигарети?

Щоб відповісти на це питання потрібно ознайомитися з тим, що ми використовуємо при парінні. Основний процес і роботу пристрою ми трохи розглянули. Тому варто уважніше познайомитися з рідинами і базами для заправки.

 

Вибір рідини

При виборі рідини для електронних сигарет зверніть увагу на склад.

 

Рідина для електронних сигарет, боксмодов (жижа, заправка) photo 3

 

Всі готові рідини мають певний смак і аромат. Складаються вони з рослинного гліцерину, харчового пропіленгліколю, ароматизаторів ідентичних харчовим, дистильованої води та нікотину в нікотинових жіжах. Міцність визначається вмістом нікотину та виражається в мг/мл. Практично всі виробники рідин випускають суміші з різним вмістом нікотину і без нікотину.

 

Чи не маловажним при виборі є бленд - це процентний вміст основних компонентів суміші. Наприклад, бленд 50/50 в своєму складі має однакову кількість пропіленгліколю і гліцерину. У бленді 30/70, більша кількість гліцерину, що дасть більше пару. Купуючи, електронний пристрій для вейпінга уточніть, який бленд більше підійде.

 

Існують ще бази або основи для самостійного створення e-liquid. У їх складі відсутні ароматизатори та ін.добавки.

 

Поставляється вся рідка продукція у флаконах по 10мл, 15мл, 30мл, 50мл, 100мл, 250мл. При більшій місткості ціна вигідніше.

 

Готова продукція завжди смачніше самозамеса.

 

Розділ для початківців

Якщо Ви на нашому сайті це значить, Ви вирішили купити електронну сигарету. Як вибрати, які є, чим відрізняються і це ще не всі питання, що виникають перед новачками.

 

КРЕМЕНЧУК: рідина, електронні сигарети, бокс моди, аксесуари photo 4

 

Одноразові. Використав і викинув. Допоможуть визначитися зробити вибір. Випускаються певних смаків і з різними рівнями вмісту нікотину. Відповідає 30 звичайним сигаретам або 500 затягуванням.

 

Можна купити недорого стартовий набір або мінімальний комплект. У комплектацію бюджетних комплектів входить обов'язково аккумулятор, кліромайзер, зарядний пристрій та інструкція, де Ви можете ознайомитися з характеристиками та рекомендаціями щодо експлуатації. Іноді додатково можуть бути передбачені запасні випаровувачі та флакончик рідини.

 

Сьогодні користуються попитом Joyetech eGo AIO D22, ENDURA T18 Innokin, iJust 2 Starter Kit та ін.моделі. Більш детально з іншими моделями можна ознайомитися на сайті екосмок в статті: «Як вибрати електронну сигарету»

 

Ще один варіант це моди і бокс моди. Ці пристрої дозволяють парити в режимах варіватта, варівольта й температурного контролю.

 

Комплектуючі та аксесуари

Вейпшоп це не просто електронні сигарети це безліч цікавих предметів, які роблять паріння комфортним та безпечним. У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент комплектуючих і аксесуарів. Вдало підібрані аксесуари створять деяку індивідуальність й елегантність Вашому девайсу. До категорії аксесуарів відносяться чохли, зарядні пристрої, дріп-типи і т.п.

 

Більш велика категорія комплектуючих включає в себе: картриджі, акумулятори, випаровувачі, атомайзери, кліромайзери. Дрібніші: спіралі, намотки, проволоки, вата- це те, що потрібно для обслуговування пристрою.

 

Необхідність придбання комплектуючих виникає, коли знижується якість вейпінга. Слідкуйте за тим, щоб Ваше пристрій працював справно.

 

Онлайн каталог продукції, ціни

Наш онлайн каталог представляє повний асортимент товарів у Кременчуці наявних в магазині Екосмок для комфортного вейпінга. Тут можна довідатися про ціни, про акції та знижки. Також можна порівняти вартість, купити вибраний товар й замовити з доставкою по Кременчуку.

 

Де можна палити електронну сигарету? 

Куріння електронних сигарет в громадських місцях

Довідка. 
Згідно статті 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" 

Забороняється куріння електронних сигарет і кальянів:

1) у ліфтах і таксофонах;
2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;
4) на дитячих майданчиках;
5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
6) у під’їздах житлових будинків;
7) у підземних переходах;
8) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

 

Обслуговування електронних сигарет

Щоб Ваш пристрій працював довго та справно, необхідно періодично проводити профілактичні заходи і ремонти. Деякі нескладні ремонти можна виконувати самому в домашніх умовах. Обслуговування е-сигарет це догляд за окремими її частинами.

 

Чистка та обслуговування акумулятора передбачає забезпечення надійного контакту батареї і атомайзера. Для цього досить протерти контакти сарветкою змоченою в спирті. Необхідно вчасно заряджати акумулятор і не допускати його повної розрядки. Чистити контакти досить один раз на тиждень.

 

Довідка. Як правильно заправити, можна прочитати в статті на нашому сайті: «Вчимося правильно заправляти електронну сигарету».

 

Обслуговування кліромайзера або атомайзера полягає в основному у промиванні та чищенні його частин. Після промивання і просушування потрібно пропалити випарник. Потім можна все продути для видалення зайвих частинок.

 

Не слід користуватися приладом якщо:

  • Стало утворюватися менше пара або він перестав надходити взагалі;
  • З'явився неприємний присмак;
  • Палити доводиться із зусиллям;
  • Перед зміною смаку бажано провести промивку.

 

Доставка та отримання товару

При оформленні замовлення вкажіть доставку найбільш зручним для Вас способом.

Доставка здійснюється службою "Нова Пошта" на склад в Кременчуці.

Безкоштовна доставка здійснюється тільки при передоплаті на карту Приват банка при замовленні на суму від 350 грн і більше (номер карти запитайте у менеджера).

Можлива доставка кур'єром "Нова Пошта" на вашу адресу.

 

Адреси видачі товару в місті Кременчук

Отримати товар, замовлений на офіційному сайті, в місті Кременчуці можна за адресами у зручний для Вас час.

 

№ відділення Адреса Тип відділення
Відділення 1 Кременчук, вул.Флотська, 2 Без обмежень
Відділення 2 Кременчук, вул. Ігоря Сердюка (Жовтнева),31/16(Центр) До 30 кг
Відділення 3 Кременчук, просп.Свободи (60-річчя Жовтня), 77 До 30 кг
Відділення 4 Кременчук, вул. Гагаріна, 13 До 30 кг
Відділення 5 Кременчук, вул. Космічна, 1 (Раковка) До 30 кг
Відділення 6 Кременчук, просп. Лесі Укаїнки, 96 (Торговий центр Простор) До 30 кг
Відділення 7 Кременчук, вул. 1-й Піщаний Тупік, 1 Без обмежень
Відділення 8 Кременчук, вул. Квартал 101, 2 (Водоканал) До 30 кг
Відділення 9 Кременчук, просп. Лесі Українки, 10 До 30 кг
Відділення 10 Кременчук, вул. Івана Приходька, 42а До 30 кг
Відділення 11 Кременчук, вул. Леніна, 6/7 До 30 кг
Відділення 12 Кременчук, вул. Халаменюка, 10б До 30 кг
Відділення 13 Кременчук, вул. Лікаря О.Богаєвського, 15/50 До 30 кг
Відділення 14 Кременчук, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 4б До 30 кг
Відділення 1001 Кременчук, вул. 60-річчя Жовтня, 19 До 30 кг
Відділення 1002 Кременчук, вул. Республiканська, 63 До 30 кг
Відділення 1003 Кременчук, вул. 50 рокiв Жовтня, 32/10 До 30 кг
Відділення 1004 Кременчук, вул. Красiна, 61/52 До 30 кг
Відділення 1005 Кременчук, вул. Ленiна, 22/19 До 30 кг
Відділення 1006 Кременчук, вул. Київська, 63 До 30 кг
Відділення 1007 Кременчук, вул. Перемоги, 25 До 30 кг
Відділення 1008 Кременчук, вул. Першотравнева, 2в До 30 кг
Відділення 1009 Кременчук, вул. Першотравнева, 27 До 30 кг
Відділення 1011 Кременчук, просп. 50-річчя Жовтня, 51 До 30 кг
Відділення 1012 Кременчук, просп. 50-річчя Жовтня, 142 До 30 кг
Відділення 1013 Кременчук, просп. 50-річчя Жовтня, 74 До 30 кг
Відділення 1014 Кременчук, просп. 50-річчя Жовтня, 40 До 30 кг
Відділення 1015 Кременчук, вул. 60-річчя Жовтня, 124 До 30 кг
Відділення 1016 Кременчук, вул. Чумацький шлях, 1а До 30 кг
Відділення 1017 Кременчук, вул. Халаменюка, 4б До 30 кг
Відділення 1018 Кременчук, вул. 60-річчя Жовтня, 57 До 30 кг
Відділення 1019 Кременчук, вул. Першотравнева, 40 До 30 кг
Відділення 1020 Кременчук, вул. Шевченко, 32 До 30 кг

 

Адреси районних відділень

 

Місто № відділення Адреса Тип відділення
Власівка Відділення 1 Відділення №1, вул. Молодіжна, 29 Без обмежень
Горішні Плавні Відділення 1 вул. Радянська, 31 Без обмежень
Горішні Плавні Відділення 2 вул. Строна, 3 До 30 кг
Горішні Плавні Відділення 3 вул. Леніна, 43, оф.1 До 30 кг
Горішні Плавні Відділення 4 вул. Гірників, 25 До 30 кг
Горішні Плавні Відділення 1001 вул. Леніна, 75 До 30 кг
Горішні Плавні Відділення 1002 вул. Леніна, 23 До 30 кг
Градизьк Відділення 1 вул. Київська, 46 Без обмежень
Градизьк Відділення 1001 вул. Київська, 44 До 30 кг
Козельщина Відділення 1 вул. Остроградського, 44. Без обмежень
Козельщина Відділення 1001 вул. Радянська, 46/11 До 30 кг
Нова Галещина (Козельщинський р-н) Відділення 1 вул. Центральна, 119а Без обмежень
Онуфріївка Відділення 1 вул. 50-річчя Жовтня, 16 Без обмежень
Онуфріївка Відділення 1001 вул. 50-Річчя Жовтня, 25 До 30 кг
Павлиш Відділення 1 вул. Леніна, 2а Без обмежень
Піщане ( Полтавська обл.) Відділення 1 вул. Київська, 101б Без обмежень
Світловодськ Відділення 1 вул. 9-го Січня, 102 Без обмежень
Світловодськ Відділення 2 вул. Богдана Хмельницького, 34 До 30 кг
Світловодськ Відділення 3 вул. Ювілейна, 2 До 30 кг
Світловодськ Відділення 1001 вул. Ленiна, 94 До 30 кг
Світловодськ Відділення 1002 вул. Леніна, 19 До 30 кг