Електронні сигарети в Харкові: ціна Вашого здоров'я

 

Харків герб фотоПропаганда проти куріння стала масовим явищем в Україні. Страхітливі написи на пачках, ролики в ЗМІ, заборони на куріння в громадських місцях спонукають нас відмовитися від шкідливої звички. Але кількість курців чомусь не зменшується. Є ще одне рішення, що дозволяє без проблем кинути палити - купити електронну сигарету. Харків - одне з найбільших міст України, перша столиця. Кількість курців тут обчислюється десятками тисяч, а значить саме час перейти на е-cigarette.

 

Шукаєте магазини електронних сигарет у Харкові?

 

Купити ці чудові пристрої в Харкові допоможе інтернет-магазин Eko-smoke. Електронні сигарети імітують куріння, утворюючи легку, ароматну пару. Ви вгамовуєте нікотиновий голод без шкідливих смол, кіптяви, канцерогенних речовин. А значить, бережете своє здоров'я.

 

У нашому каталозі - широкий асортимент продукції від провідних світових виробників. Тільки якісний товар, доступні ціни, швидка доставка. У магазині - величезний вибір рідини для паріння (вейпінга) з різноманітними смаками, різної міцності. Ми пропонуємо такі світові бренди, як Dekang, OPlus, Mr. Black, Aqua. Вибирайте заправки за смаком і забудьте про їдкий перегорілий тютюновий дим.

 

Приємний смак і легкий аромат - лише незначні переваги паріння. Більш вагома - відсутність диму. Завдяки цьому, ви збережете своє здоров'я, позбудетеся від жовтого нальоту на зубах, шкірі і одязі. Поступово зникне задишка, нездужання, прийде бадьорість і легкість. Очищуючись від продуктів горіння, Ви відчуєте давно забуту, окрилюючу свободу, будете жити без оглядки на вбивчий ефект куріння.

 

Ще одна вагома перевага - пожежна безпека. Все просто: немає горіння - немає загрози пожежі.

 

Онлайн каталог продукції для замовлення в Харкові

 

Головні компоненти

 

Електронна сигарета складається з таких компонентів: акумулятор, випарник, ємність для рідини, мундштук, датчик тяги (для деяких моделей). Під час затягування, рідина потрапляє у випарник, нагрівається і випаровується. Пара з нікотином і ароматизаторами виводиться через мундштук назовні. У складі рідини - безпечні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, вода, натуральні ароматизатори. Вони не отруюють вас і людей навколо канцерогенними речовинами, надаючи на організм мінімальний вплив.

 

Е-cagarette може бути різних видів і розмірів. Міцним і мужнім вейперам підійдуть великі моделі з ємним акумулятором і потужним випарником. Милим жінкам - маленька сигаретка з доданими вогником, що імітує горіння. Стильне рішення знайдеться для кожного!

 

Створіть колекцію улюблених смаків. Пробуйте фруктові, тонізуючі, тютюнові аромати. Сьогодні Ви мрійливо випаровуєте ванільний наповнювач, завтра - на побаченні з «вишенькою», післязавтра - граєте в БлекДжекс «LuckyStrike».

 

Де куппити?

Електронні сигарети в Харкові можна купити в ТРЦ "Караван" або у відділеннях Нової Пошти

 

Kharkov Karavan photo

 

Відділення НП в Харкові

 

№ отделения Адрес Тип отделения
1 Харків№1: вул. Плеханівська, 126 Тел.: (057) 727-63-27 Без обмежень
2 Харків№2: просп. Московський, 54а Тел.: (057) 727-63-27 Без обмежень
3 Харків№3: вул. Якіра, 124 Тел.: (057) 727-63-27 Без обмежень
4 Харків№4: вул. Достоєвського, 5 Тел.: (057) 727-63-27 Без обмежень
5 Харків№5: пл. Ю. Кононенка, 1а (Автобазар "Лоск", приміщення "Приват Банку") Тел.: (057) 727-63-27 Без обмежень

 

Відділення Гюнсел

 

Вирішили нарешті кинути палити? Спробуйте і переконайтеся - немає кращого шляху, ніж електронна сигарета. Купити Харків дешевими підробками намагалися багато недбайливих підприємців, ми ж пропонуємо все найкраще за чесними цінами. Eko-smoke піклується про Вас!