Де купити електронні сигарети, рідину для заправки та аксесуари в Києві?

 

Kiev gerb photo Київ - велике активне місто, його ритм диктує свої правила, звички. Одна з них - куріння. Люди використовують його як спосіб розслабитися, привід поспілкуватися або познайомитися, відволіктися від суєти. У той же час, всі погоджуються з тим фактом, що куріння завдає шкоди здоров'ю.

 

Але чи настільки невід'ємною є дана складова для великого міста? Ні, адже є сучасна й ефективна альтернатива - електронні сигарети. Збережуть Ваше здоров'я, а позитивні функції залишаться, не змінюючи процес.

 

Ці модні девайси стають все доступнішими, досконалішими, безпечнішими.

 

Де купити електронні сигарети в Києві? Наш сайт інтернет магазину Еко Смок гарантує Вам найкращі умови покупки і якість товару. Скільки коштує електронна сигарета, принцип її роботи, будову і багато іншої цікавої інформації з цього питання можна також дізнатися на сайті, а випробувати і відразу купити можна, відвідавши наш головний офіс: Контакти.

 

Електронні сигарети в Києві:

Що таке насправді е-сигарета, просто нова модна тенденція чи реальний спосіб попрощатися з нікотиновою залежністю?

 

Розглянемо докладніше. Для початку розберемося з її функціональною системою і принципом роботи. Все дуже просто, ідея була взята від принципу роботи інгалятора. Використовувану зараз модель розробив учений-фармацевт Хон Лік. До цього, апарати були дуже масивні, сам процес мало нагадував куріння.

 

How e cigarrete works photo

 

Електронна cигарета складається з трьох основних частин: картриджа, акумулятора і акумулятора. Вони, в свою чергу, включають в себе ряд складових: картридж з рідиною (з нікотином або без), з'єднаний з атомайзером (випарником), важлива складова випарника - спіраль, потім йдуть кнопки включення і контрольні чіпи, акумулятор, індикатор тління. Новіші моделі атомайзера, поєднаного з картриджем, називаються кліромайзерами.

 

Чимало вейперів самі модифікують свої прилади, але можна придбати набір. Головне, вибирати якісний товар і комплектуючі. Дешева сигарета не завжди кращий вибір, якість збірки бажає кращого, немає гарантії безпеки, продукція не проходить тестування перед продажем. Якщо хочете оптимальне співвідношення ціни і якості, Вам допоможе наш магазин Еко Смок. Тут Ви придбаєте гарну електросигарету недорого.

 

Kiev e cigarette photo

 

Новачкам варто почати своє знайомство з дайвінгом, купити одноразові сигарети, для них не потрібна зарядка, заправка. Однієї сигарети вистачить на 500 затяжок. Потім можна переходити на батарейні моди.

 

Переходячи на електронну сигарету зі звичайної, Ви знижуєте шкоду, але фізична дія нікотину залишається (при наявності його в рідині).

 

Рідина для заправки електронних сигарет в Києві:

Рідина для е-сигарет - важлива їх складова. Завдяки їй ми отримуємо приємну пару, а не їдкий дим. Ця новина є гарною для жінок. Смак не залежить від рівня нікотину, проте чим більше нікотину - тим сильніше відчувається "throat hit" (удар по горлу).

 

На сайті Ви зможете знайти ягідні, тютюнові, фруктові, смаки і смаки напоїв, десертів. Наш каталог задовольнить будь-який каприз.

 

Склад рідини для електронної сигарети:

  • харчовий пропіленгліколь (для розчинення ароматизатора та зв'язування складу);
  • харчовий гліцерин (для густоти пари);
  • вода, ароматизатори;
  • нікотин (нікотин необов'язковий при відсутності нікотинової залежності).

 

Всі компоненти використовуються в харчовій промисловості, а тому нешкідливі, за умови використання за призначенням і в розумних кількостях. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, що спеціалізуються на випуску рідини торгових марок Oplus, Dekang, Mr.Black, Mr.Black, De-bang.

 

Вся рідина для е-сигарет постачається в фірмових флаконах з пломбою і захистом від дітей. Ними легко і зручно користуватися. Пропоновані обсяги 10мл, 15мл, 60 мл.

 

Ось наш онлайн каталог: ознайомтеся і зробіть вибір!

 

Якщо у Вас залишилися питання по використанню, заправці, ремонту електронних сигарет, звертайтеся до наших менеджерів - Контакти.

 

Переваги електронного паріння:

 

Перша - дим (пара) легкий, приємно пахне, швидко розвіюється. У ньому відсутні канцерогени, смоли, продукти згоряння, які утворюються в диму при згорянні паперу і тютюну.

 

Друга - немає заборони на куріння в громадських місцях. Продукція юридично не визнана тютюновою.

 

Можна повністю відмовитися від нікотину, а процес не зміниться. Тільки є одне але: залежність не завжди виникає від нікотину, існує психологічна залежність від фізичного процесу. Е-сигарета імітує звичайне куріння. Але шкода є набагато (за останніми дослідженнями на 95%) меншою.

 

Паріння - досить цікава розвага, можна порівняти з кальяном. Отже, любителі густого диму гідно оцінять новинку.

 

Де можна палити електронну сигарету?

 

Довідка. 
Згідно статті 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" 

Забороняється куріння електронних сигарет і кальянів:

1) у ліфтах і таксофонах;
2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;
4) на дитячих майданчиках;
5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
6) у під’їздах житлових будинків;
7) у підземних переходах;
8) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

 

 

При замовленні від 500 грн - доставка кур'єром БЕЗКОШТОВНО.

 

Як купити вибраний товар? Зайдіть на наш сайт, перемістіть товар в корзину і оформіть замовлення. Також Ви можете обговорити всі по телефону з нашими менеджерами.

 

Отримати замовлений товар Ви можете в будь-якому відділенні «Нової пошти» Києва, також є самовивезення з нашого магазину.