Де купити електронні сигарети, рідину для заправки та аксесуари в Бердянську?

 

Berdyansk gerb photoУ наш час все більш актуальним стає здоровий спосіб життя. Шкідливі звички повинні залишитися в минулому. Тим більше що технічний прогрес, наука не стоять на місці, пропонуючи нам нові способи позбавлення від негативного впливу навколишнього середовища. Наприклад, замінити поліетилен натуральними матеріалами, бензин змінити електрикою.

Так і звичайну сигарету еволюція пропонує замінити електронною. Вона безпечніше для Вас, оточуючі також не відчуватимуть шкоди пасивного куріння.

 

Як купити електронну сигарету в Бердянську? Дуже просто, Ви можете замовити її на сайті магазина Еко-Смок. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості.

 

Електронні сигарети

Поштовхом для винаходу е-сигарет став бум нікотинової залежності в Китаї. Китайський учений Хон Лік винайшов прилад, здатний ефективно сприяти позбавленню від шкідливої звички. Е-сигарети ще звуться моди, або вапорайзери, трохи відрізняються зовнішнім пристроєм.

 

Belaya Cerkov e cigarette photo

 

Але всі працюють за одним принципом. Пристрій поєднує шість сполучних: картридж (з нікотином або без), атомайзер-випарник (при об'єднанні картриджа з випарником - кліромайзер), мікрочіп, датчик тиску повітря, акумулятор, світлодіод - імітатор тління. Якщо прилад автоматичний, то парильник активізує його, затягуючись. Сигнал надходить на мікрочіп, рідина потрапляє на випарник і перетворюється на пару. Але такий прилад може випадково спрацювати в кишені від тріння. Ще є кнопковий варіант, пристрій спрацьовує від натискання.

 

Бувають одноразові моделі і заправні, наприклад, батарейні моди. Якщо Ви новачок, зверніть увагу на одноразовий варіант. Його не потрібно заряджати і заправляти. Існуючого заряду вистачить на 500 затяжок. Вибирайте надійний варіант, щоб не оплачувати ремонт.

 

Ціна е-сигарет варіюється в залежності від виробника і марки. Наш магазин пропонує Вам недорого великий вибір якісних товарів, наборів, окремих комплектуючих.

http://eko-smoke.com.ua/ua/shop/elektronni-syharety.html

Наш каталог допоможе Вам ознайомитися з усім асортиментом магазину Еко-Смок. Також Ви можете обговорити всі деталі з нашими менеджерами по телефону, уточнити скільки коштує електронна сигарета вподобаної моделі, підібрати для себе найкращий варіант.

 

Рідина для заправки електронних сигарет в Бердянську

 

Belaya Cerkov e liquid photo

 

Рідини для заправки електронних сигарет - важлива складова паріння. Вони бувають різних смаків:

  • фруктові;
  • ягідні;
  • табачні;
  • десертні смаки;
  • смаки напоїв.

 

Щоразу можна пробувати, щось нове, або створювати свої композиції з різних ароматів.

 

Рідини не завдають шкоди організму, всі інгредієнти використовуються в харчовій промисловості. До складу входять: харчовий пропіленогліколь (для посилення міцності), харчової гліцерин (для густоти пари), вода, ароматизатори, нікотин (нікотин необов'язковий).

 

Головне, стежте за рівнем нікотину, тому що паріння м'якше за куріння. Або вибирайте найлегші рідини. Такий варіант також підійде жінкам, які цінують смакові якості.
Наш магазин пропонує рідини таких торгових марок як Oplus, Dekang, Aqua, Mr.Black, De-bang.

 

Продаж здійснюється фірмовими флаконами із захисною пломбою і блоком від дітей. Користуватися легко і зручно. Поставка проводиться кількістю 10мл, 15мл, 60 мл.
Наш сайт надасть Вам можливість зробити оптимальний вибір завдяки повному каталогу.

 

Якщо у Вас залишилися питання щодо використання або заправки електронних сигарет, звертайтеся до наших менеджерів за телефонами – Контакти.

 

Переваги електронного паріння

Паріння за багатьма показниками безпечніше, за звичайне куріння. У парі немає шкідливих добавок, таких як смоли, канцерогени, продукти згоряння. Тому питання: де можна курити, не виникає, можна всюди.

 

Нікотин використовується очищений. Чим менше нікотину, тим приємніший смак (це добре для жінок, які люблять легкий смак). Відповідно парильник зменшує його дозу, щоб отримувати більш приємні смакові відчуття, тим самим рятуючися від залежності. Що само по собі вже є відчутною користю.

 

Де можна палити електронну сигарету?

 

Справка. 
Згідно статті 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" 

Забороняється куріння електронних сигарет і кальянів:

1) у ліфтах і таксофонах;
2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;
4) на дитячих майданчиках;
5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
6) у під’їздах житлових будинків;
7) у підземних переходах;
8) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

 

Якщо Ви зважилися зробити крок назустріч здоровому способу життя і придбати ел-сигарету через інтернет, зробити це легко і зручно допоможе наш інтернет-магазин Еко-Смок. Оформіть замовлення на сайті, чи обговоріть всі деталі з менеджером по телефону, в будь-якому випадку ми даємо гарантію якості і комфорту.

 

Доставка

При замовленні від 500 гр. доставка здійснюється безкоштовно. Отримати своє замовлення Ви зможете в будь-якому відділенні «Нової пошти» або «Гюнсел» Бердянська.

 

Відділення Нової Пошти

 

№ відділення Адреса Тип відділення
1 Бердянськ, вул. Юннатів, 10 Без обмежень
2 Бердянськ, вул. Карла Маркса, 20/13 До 30 кг
3 Бердянськ, вул. Шевченка, 71 Без обмежень
4 Бердянськ, вул. Піонерська, 51 До 30 кг
5 Бердянськ, вул. Дюміна, 44 До 30 кг
6 Бердянськ, вул. Свободи, 27в (маг."Сільпо") До 15 кг
7 Бердянськ, вул. Димитрова, 40 (маг."Сільпо") До 15 кг
8 Бердянськ, Бердянськ, шосе Мелітопольське, 27 До 30 кг
9 Бердянськ, вул. Дюміна, 69/22 До 30 кг
10 Бердянськ, вул. Шмідта, 14/47 До 30 кг
11 Бердянськ, вул. Свободи, 73/8 До 30 кг
12 Бердянськ, шосе Мелітопольське, 89в До 30 кг
13 Бердянськ, просп. Перемоги, 45/36 До 30 кг
14 Бердянськ, вул. Свободи, 38 До 30 кг
15 Бердянськ, вул. Дюміна, 52 До 30 кг
16 Бердянськ, вул. Павлика Морозова, 15 До 30 кг

 

Відділення Гюнсел

 

№ відділення Адреса Тип відділення
1 Бердянськ, вул. Правди, 80, тел. (093)315-90-84