Де купити електронні сигарети, боксмоди, рідини для заправки в місті Краматорську?

 

Kramatorsk gerb photo 1Інтернет-магазин Eko-Smoke пропонує мешканцям та гостям міста Краматорська великий асортимент товарів для вейпінга: електронні сигарети для початківців, популярні моди, потужні боксмоди, рідини для заправки, різні аксесуари і комплектуючі. Професіонали знайдуть все необхідне для удосконалення та обслуговування своїх вапорайзерів.

Робити покупки у нас просто і зручно!

Компанія Екосмок не забуває й про прекрасну половину світу vape. У нашому вейшопі можна купити елегантні та стильні моделі для жінок.

 

Роблячи замовлення на нашому сайті, Ви отримуєте швидку доставку, високу якість та безпеку.

 

Зміст сторінки:

 

Як працює електронна сигарета?

Зміни зовнішнього вигляду і удосконалення конструкцій не змінили основний принцип дії електронних сигарет. Рідина, потрапляючи на гарячий випаровувач, перетворюється на пар, який вдихається підчас вейпінгу. Будь-яка е-сигарета працює від акумулятора.

 

How e cigarrete works UA photo

 

Щоб увімкнити вапорайзер, необхідно одночасно зробити затяжку та натиснути кнопку. Деякі моделі включаються тільки за допомогою затягування.

 

Складається пристрій з акумулятора (батареї), випаровувача, плати управління та датчика тиску повітря. Більш докладні описи можна знайти в інструкції користувача.

 

Принцип роботи аналогічний тому, як працює інгалятор. Від акумулятора електрична енергія подається на плату і випарник, де вона перетворюється в теплову енергію. При цьому відбувається нагрівання рідини з утворенням високодисперсного пару.

 

Як правильно курити електронку?

Комплектація всіх моделей передбачає обов'язково інструкцію із застосування. У ній можна прочитати, як правильно курити, користуватися, заправляти електронну сигарету конкретної марки і модифікації. Куріння звичайних сигарет й вейпінг пов'язані з процесом вдихання диму або пари. Тому варто звернути увагу на техніку процесу. Він відрізняється.

 

 

Загальні рекомендації як користуватися електронним приладом:

  • Затягування при плануванні не повинні бути різкими і короткими.
  • Намагайтеся парити плавно, дотримуючись паузи тривалістю рівною затягуванню (5-7сек.). Це збереже vaporizer від перегріву та не буде передозування нікотину. 15 затягувань це одна звичайна сигарета.
  • При парінні вейп пристрій утримуйте дріп типом вгору або майже горизонтально.

 

Шкода і користь для організму

Питання як кинути палити, так саме як і раніше, хвилює багатьох. Паріння краща альтернатива палінню. Куріння пов'язано з процесами горіння. Продукти горіння, смоли, що утворюються при цьому, є канцерогенними речовинами, які шкодять не тільки тим , що курять, але і оточуючим. Vape (вейп, вейп) пов'язаний з процесами пароутворення, тому, наскільки шкідливо застосування електронних сигарет, можна зробити висновок, ознайомившись з усіма складовими паріння. Вибравши девайс потрібно купити рідину для паріння.

 

Вибір рідини

У нашому інтернет-магазині можна купити готові рідини для електронних сигарет, для боскмодов, мехмодов і т.д., бази для рідин найбільш популярних в Україні виробників. Рідини випускаються різноманітних смаків, ароматів і з різною кількістю нікотину. Вміст нікотину в мг/мл визначає міцність рідини.

 

E Liquid for vape photo 3 2

 

До складу входять харчової пропіленгліколь (PG), гліцерин (VG), дистильована вода (AD), харчові ароматизатори і нікотин в нікотинових сумішах.

 

Процентний вміст основних компонентів називається бленд. При покупці рідини варто звернути увагу на бленд. Існує кілька видів блендів:

50/50-кількість пропіленгліколю та гліцерину однакове, що дає підвищене утворення пара і досить відчутний удар по горлу.

30/70-в даному бленді 70% гліцерину, що викличе збільшене пароутворенню і забезпечить більш м'яке паріння.

 

Крім готових рідин на сайті можна купити бази або основи для самостійного створення рідини. Вони виробляються нікотинові та без нікотину. У їх складі відсутні ароматизатори. Щоб паріння приносило справжнє задоволення необхідно правильно підбирати жіжи і суміші для вашого девайса.

 

Виробники намагаються випускати рідини в пляшках різної ємності 10мл, 15мл, 30мл, 50мл, 100мл, 250мл. При покупці флакона більшого розміру ціна вигідніше.

 

Розділ для початківців

Ви робите лише перші кроки як вейпер, то виникає питання: «А які є типи електронних сигарет і чим вони відрізняються?»

 

E cigarette box mods photo 4

 

Існують одноразові і багаторазові

Одноразові е-сигарети після використання просто викидаються. Рекомендувати їх можна в тому випадку, якщо Ви хочете спробувати та вибрати який смак краще. Зручні для подорожей і при нерегулярному парінні. Відрізняються невеликими розмірами й досить низькою ціною. Випускаються різних смаків і міцністі. Їх ресурсу вистачить на 500-800 затяжок.

 

Багаторазові. Принцип дії такий же, як і у одноразових. Багаторазові електронні сигарети можна заправляти, заряджати та обслуговувати. Вигідніше купувати стартовий набір або мінімальний комплект. Мінімальна комплектація це завжди акумулятор, атомайзер (випарник), зарядний пристрій та інструкція з рекомендаціями і характеристиками. Додатково в стартовий набір входять запасні випаровувачі та ємність з рідиною.

 

Найбільш популярними моделями вважаються Joyetech eGo AIO D22, ENDURA T18 Innokin, iJust 2 Starter Kit та ін.

 

Окрема група це моди і бокс моди. Ці популярні девайси служать для вейпінга в режимах термоконтроля, варіватта і варівольта.

 

Як вибрати електронну сигарету? Вам допоможе стаття на нашому сайті.

 

Комплектуючі та аксесуари

Електронні сигарети і комплектуючі до них стають все більш популярними товарами в Україні.

 

Інтернет-магазин Екосмок у Краматорську забезпечить необхідними комплектуючими для різних електронних девайсів й стильними аксесуарами. Тут можна купити акумулятори потужністю від 180 до 3200мАч, випарники (одно-, двоспіральні), атомайзери, кліромайзери, картриджі та більш дрібні деталі (спіралі, прволоки, намотки йі вату).

 

Багатий вибір аксесуарів дозволяє вигідно доповнити комплект або мінімальний набір. Можна підібрати мундштук зі скла, пластику, дерева або металу. Чохли теж можна купити в різних варіантах: жорсткі та м'які, різних кольорів. Детальніше познайомитися з асортиментом товарів, запрошуємо в онлайн каталозі.

 

Онлайн каталог продукції, ціни

Крім усього асортименту інтернет - магазину в онлайн каталозі представлена інформація по знижкам та акціям, тут можливо ознайомитися з цінами, вибрати й замовити товар, який сподобався.

Куріння електронних сигарет в громадських місцях

 

Довідка. 
Згідно статті 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" 

Забороняється куріння електронних сигарет і кальянів:

1) у ліфтах і таксофонах;
2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;
4) на дитячих майданчиках;
5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
6) у під’їздах житлових будинків;
7) у підземних переходах;
8) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

 

Обслуговування електронних сигарет

Якщо раптом Ви виявили, що при парінні знизилася кількість пару або він взагалі перестав утворюватися, змінився смак (з'явився присмак гару), затягування стало робити важче, значить настав час промити та почистити прилад. Нескладний ремонт і просту профілактику можна зробити самому в домашніх умовах. Обслуговування електронної сигарети це догляд за її окремими частинами.

 

При обслуговуванні акумулятора необхідно забезпечити хороший контакт атомайзера і батареї. Для цього достатньо раз на тиждень протирати серветкою зі спиртом частини електронної сигарети. Потрібно також перевірити, щоб на корпусі не було тріщин й здуття. Намагайтеся вчасно заряджати акумулятор.

 

Довідка. Як заправити електронну сигарету можна дізнатися зі статті «Вчимося правильно заправляти електронну сигарету».

 

Для видалення зайвої рідини після заправки потрібно протерти все насухо серветкою.

 

Основні заходи по обслуговуванню атомайзера або кліромайзера зводяться до чищення і промивання його частин. Спочатку потрібно залити атомайзер теплою водою або спиртом і залишити так, на деякий час, але не менше ніж на 15 хвилин.

 

Після цього його варто, як слід висушити. Потім пропалити без рідини. І завершується весь процес продувкою.

 

Провести додаткову промивку рекомендується і при зміні смаку.

 

Доставка та отримання товару

Отримати обраний товар можна на складі служби "Нова Пошта" у місті Краматорську. Зручний для Вас спосіб доставки вкажіть при оформленні замовлення. Можлива безкоштовна доставка. Для цього досить зробити передоплату на картку ПриватБанку (№ запитайте у менеджера). При цьому сума замовлення повинна бути від 350 грн. Якщо необхідно можна замовити доставку кур'єром "Нова Пошта" за конкретною адресою.

 

Адреси видачі товару в місті Краматорську

Зроблене Вами замовлення на офіційному сайті у Краматорську можна забрати за адресами:

 

№ відділення Адреса Тип відділення
Відділення 1 Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 70в Без обмежень
Відділення 2 Краматорськ, вул. Тріумфальна, 2 До 30 кг
Відділення 3 Краматорськ, вул. 19-го Партз’їзду, 39 Без обмежень
Відділення 4 Краматорськ, вул. Хабаровська, 34 Без обмежень
Відділення 5 Краматорськ, вул. Ювілейна, 17 (Декор Сервис) Без обмежень
Відділення 6 Краматорськ, вул. Дніпровська, 4 До 30 кг
Відділення 1001 Краматорськ, вул. Паркова, 30 До 30 кг
Відділення 1002 Краматорськ, вул. Леніна, 24 До 30 кг
Відділення 1003 Краматорськ, вул. Шкільна, 7 До 30 кг
Відділення 1004 Краматорськ, вул. Дворцова, 57 До 30 кг
Відділення 1005 Краматорськ, вул. Шкадінова, 10 До 30 кг
Відділення 1006 Краматорськ, вул. Катеринича, 16 До 30 кг

 

Адреса районних відділень:

 

Місто № відділення Адреса Тип відділення
Барвінкове Відділення 1 вул. Леніна, 14є Без обмежень
Барвінкове Відділення 1001 вул. Першотравнева, 6 До 30 кг
Бахмут Відділення 1 вул. Горбатова, 69 Без обмежень
Бахмут Відділення 2 вул. Чайковського, 41 До 30 кг
Бахмут Відділення 1001 вул. Артема, 42 До 30 кг
Билбасівка Відділення 1 вул. Леніна, 75в Без обмежень
Білозерське (Донецька обл.) Відділення 1 вул. Московська, 5 Без обмежень
Гірське Відділення 1 вул. Центральна, 7 Без обмежень
Дружківка Відділення 1 вул. Космонавтів, 50а Без обмежень
Дружківка Відділення 2 вул. Базарна, 5 (маг. "Моноліт") До 30 кг
Дружківка Відділення 1001 вул. Карла Маркса, 2а До 30 кг
Костянтинівка (Донецька обл.) Відділення 1 вул. Громова, 55 Без обмежень
Костянтинівка (Донецька обл.) Відділення 2 пл. Перемоги, 16 До 30 кг
Костянтинівка (Донецька обл.) Відділення 3 вул. Громова, 6 До 30 кг
Костянтинівка (Донецька обл.) Відділення 1001 вул. Перемоги, 8 До 30 кг
Миколаївка (Слов'янська міська рада) Відділення 1 вул. Пархоменка, 5 Без обмежень
Олександрівка (Олександр.р-н,Донец.обл.) Відділення 1 вул. Радянська, 3а Без обмежень
Олексієво-Дружківка Відділення 1 вул. Серго, 16 Без обмежень
Попасна Відділення 1 вул. Герцена, 2д Без обмежень
Райгородок(Слов'янський р-н) Відділення 1 Східна, 17 Без обмежень
Святогірськ Відділення 1 вул. Островського, 3 Без обмежень
Сіверськ Відділення 1 вул. Суворова, 28 Без обмежень
Слов'янськ Відділення 1 вул. Комунарів, 50 Без обмежень
Слов'янськ Відділення 2 вул. Урицького, 12 До 30 кг
Слов'янськ Відділення 3 пров. Глекова, 2а (р-н військомату) Без обмежень
Слов'янськ Відділення 4 пров. Парковий, 5 (район «Артема») До 30 кг
Слов'янськ Відділення 1001 вул. Карла Маркса, 38 До 30 кг
Соледар Відділення 1 вул. Карпинського, 10а Без обмежень
Часів Яр Відділення 1 вул. Олега Кошевого, 42б Без обмежень