Бажання
Додайте товари до списку бажань
Замовлення приймаємо в режимі online. Самовивіз тимчасово недоступний.
0
Мій кошик

Мундштуки (дріп-типи), орінги, вейпбенди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Змінні мундштуки Drip-Tip 510

 

Змінні мундштуки Drip-Tip 510 та інші. Drip-Tip 510 використовується в більшості кліромайзерів, баків, танків в якості змінного мундштука. Це вдале рішення дозволяє після купівлі atomizer-у кастомізирувати (модифікувати) його під власні потреби.

 

Мундштук для електронної сигарети - це верхня частина будь-якого атомайзера / танка / кліромайзера. Виконує декоративну роль, а також охолоджує пару. Проста залежність: чим довше мундштук - тим прохолодніше буде пара, при цьому простежується зворотній ефект: чим коротше мундштук - тим яскравіший смак. Мундштук буває з різним кріпленням: Дріптіп (Driptip) - кріпиться за допомогою гумок (о-рингів), а також можуть прикручуватися на різьбі. Матеріал для виготовлення мундштуків застосовується різний: пластик, скло, дерево, сталь, титан та інші, в залежності від призначення і потреб користувача.

 

Моделі мундштуків

Довгий сталевий мундштук дає значне охолодження пари, що буде до речним в потужних системах з високо розташованими койлами. Пара, проходячи по довгому каналу drip-tip-у, буде охолоджуватися. Якщо довгий Дріп-тип буде пластиковим - охолодження буде менш відчутним, це буде більш декоративним рішенням.

 

Пластиковий мундштук особливо зручний взимку, коли інші більш теплоємні матеріали використовувати неможливо. Сталь просто примерзне до губ, а холодне скло або камінь під час дотику буде неприємним.

 

Мундштуки з pyrex скла або акрилу незначним чином впливають на температуру, приходящої через них пари, і застосовуються в основному в декоративних цілях. Найчастіше Drip tip зі скла поєднують з пластиковою або сталевою основою. Приємним моментом буде непровідність цими матеріалами тепла, а значить навіть при тривалому безперервному використанні гарячого бака - тепло від топкепа НЕ буде обпалювати вам губи.

 

Форми Drip-Tip мундштуків

В даний час можна купити мундштуки з самих різних матеріалів: дерево, алюміній, титан. Вибір зазвичай диктує очікувані від нього властивості, але також немаловажною є форма. Замовити drip-tip 510 можна абсолютно будь-якої форми, наскільки вистачить фантазії виробника, найбільш поширені дріптіп мунжштукі з діаметром коннектора 9.2 мм, однак є ширші версії. Від внутрішнього діаметра залежить опір затягуванню, він може бути легким і тугим:

  • Класичне затягування (сигаретне, цигаркове) - пару втягуємо в порожнину рота і, після цього, додатковим потоком повітря пропускаємо її в легені.
  • Каліфорнійське затягування (кальянна) - втягуємо пару прямим потоком в легені, не затримуючи її в порожнині рота.

 

Варто врахувати, що параметри затягування в першу чергу залежать від діаметра самої шахти атомайзара / бака / танка і вже в другу чергу - від мундштука.

 

Для ще більш вільного затягування застосовують також Drip Tip-и з додатковим обдувом (забором повітря).

 

Ви можете замовити Drip-Tip з доставкою в міста України: Львів, Дніпропетровськ, Одесу, Черкаси, Запоріжжя, Чернігів, Рівне, Житомир, Харків. А також можна купити в м.Київ самовивозом або кур'єрською доставкою.

Вгору