Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Гліцерин

VG - рослинний гліцерин найвищої очистки. За хімічним складом він являє собою трьохатомний спирт, має щільну тягучу прозору текстуру і слабо виражений солодкуватий присмак. Як і пропіленгліколь, гліцерин використовується у виробництві заправок для електронних сигарет, причому для великих хмар пари деякі вейпери обирають рідини на повністю гліцериновій основі. Але здебільшого VG додають у заправку строго по рецепту.

 

Glicerin VG Termin photo 1

 

Гліцерин покращує смак та допомагає продукувати більше пари. Водночас завелика кількість цього компонента призводить до погіршення передачі смаку, і вейперам в гліцеринові основи доводиться доливати більше ароматизаторів, ніж зазвичай.

 

Гліцерин для рідини ЕС поставляють на ринок виробники готових заправок, а також великі фармацевтичні компанії. Однак майте на увазі, що VG не слід купувати в аптеці. Для електронки потрібен VG нормальної концертрації, а в аптеках розповсюджують гліцерил – дуже розбавлений дистильованою водою гліцерин.

 

глицерин и другие компоненты для самозамеса photo 2

 

Гліцерин в електронній сигареті - це шкідливо?

Та база, яку пропонують виробники рідин для електронних сигарет, вже розбавлена і належним чином очищена, а тому не несе шкоди організму, за винятком випадків індивідуальної непереносимості.

 

Тест аптечного гліцерину

 

 

 

 

 

Добавить свой термин