Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Пропіленгліколь

PG або пропіленгліколь - в'язка прозора рідина без запаху зі слабо вираженим солодкуватим присмаком. Добре вбирає воду і є прекрасним розчинником, за що цей компонент став одним з основних у процесі приготуванні рідини для електронних сигарет.

 

Пропіленгліколь також використовується як основа під ароматизатор, тому обов'язково додавайте кількість смакових добавок в заправці в процентний вміст PG. Рідина з великим відсотком пропіленгліколю швидше просочує гніт і в порівнянні з гліцерином, залишає на спіралі та ватці набагато менше нальоту.

 

Propilenglikol PG Termin photo 1

 

Інші функції PG

  1. Підсилює смак,
  2. Збільшує «удар по горлу»,
  3. Розсіює пар, робить його менш щільним і тому «хмари» розчиняються набагато швидше, ніж дим від цигарок.

 

Безпечність для здоров’я

У виробництві заправок електронних сигарет застосовується виключно пропіленгліколь високої якості. Таку ж основу використовують у виробництві медичних препаратів. Цікаво, що і виробники ліків, і автори заправок для ЄС, і ті, хто розливає PG у флакони для самостійного додавання до рідини електронних сигарет – всі вони закуповують пропіленгліколь у одних і тих же фармацевтичних компаній. Це означає, що PG безпечний для здоров’я.

 

Інша справа - індивідуальна непереносимість компонента, алергія на PG. У такому випадку варто спробувати повністю гліцеринові заправки, без пропіленгликолю, рідини з вмістом дистильованої води або, в крайньому випадку, взагалі відмовитися від вейпінгу.

 

Якщо ж непереносимості немає, тоді пропіленгліколь не принесе шкоди організму, особливо при споживанні помірними кількостями.

 

Про пропіленгліколь та інших компоненти в рідині для заправки електронних сигарет (відео)

 

Добавить свой термин