Якщо не поспішаючи, прогулятися вулицями Києва чи якогось іншого міста України, наприклад Чернівців, то можна зустріти людей, що випускають хмарки пари з невеликих пристроїв. Хто вони - курці електронних випарників? Швидше за все, люди намагаються розлучитися з шкідливою звичкою-курінням. Старше покоління насилу приймає різні нововведення, і сила звички є сильнішою за бажання осягнути щось більш прогресивне.

 

Поняття електронного випарника з'явилося вже близько десяти років тому і знайоме майже всім. А ось що таке «вейпінг» дадуть відповідь не всі. За даними мереж інтернету «вейпінг» знаходиться в стадії тред, що викликає інтерес у здебільшого бісексуалів і неформалів, чому - незрозуміло, видно тільки слід штучного впровадження і просування асоціацій. До понять «шейпінг», «дайвінг» всі звикли, і ці американізми нікого не дивують. Сьогодні «вейпінг» це ціла субкультура зі своїми правилами і модою. Відкриваються вейпкафе і вейпшопи, проводяться виставки.

 

Якщо Вас цікавить паріння, або Ви член клубу вейперів, ласкаво просимо на виставку Vapexpo Київ 2016.

 

Самі вейпери - це парильники нового покоління, що використовують більш просунуті електронні девайси.

 

При переході на електронне паріння основним все-таки залишається прагнення кинути палити. І те, що з електронними сигаретами відмовитися від куріння легше, ніж з пластирами і жуйками, свідчать множинні затвердження тисяч жителів планети.

 

При переході на електронне паріння економічний аспект грає для багатьох важливу роль. Порівнявши куріння звичайних сигарет і «вейпінг», однозначно можна сказати, що паріння дешевше. До того ж ціна сигарет постійно зростає і навряд чи зупиниться. У той час як, купивши вейп пристрій один раз, - міняти треба буде час від часу тільки випарники. Що, незважаючи, на зміну курсу національної валюти все одно буде дешевше.

 

Якщо ви проживаєте в невеликому місті, спеціалізовані магазини, де можна купити електронні сигарети і комплектуючі до них, можуть бути відсутніми. Всі товари можна замовити в інтернеті з доставкою в будь-який населений пункт, на щастя сучасні служби оперативно доставляють навіть у найвіддаленіші регіони країни.

 

Отже, якщо ви вирішили почати парити необхідно буде придбати:

 

Рідину для заправки електронних сигарет вже можна купити в будь-якій точці Києва, інші складові більш специфічні і продаються не скрізь.

Шанувальники вейпінгу, колишні курці тютюну, зізнаються, що в суспільстві ставлення до них є значно прихильнішим, ніж до кращих звичайних тютюнових виробів. Ароматна пара замість їдкого диму, відсутність недопалків доставляє менше дискомфорту оточуючим. І практично є нешкідливою для здоров'я. Так, що паріння в громадських місцях не викликає зауважень з боку перехожих та органів охорони порядку.

 

Не варто побоюватися складнощів при обслуговуванні. Електронні аксесуари бувають різних типів. Одні вимагають постійного догляду, інші більш прості в експлуатації. Для початку можна купити «електронку», в якій бак-атомайзер зі змінними випарниками. Їх заміну можна зробити за кілька хвилин і пристрої готові знову до роботи.