Як вибрати електронну сигарету в 2016р.?

 

Рішення прийнято: Ви зібралися купити електронну сигарету. І відразу виникає питання, як вибрати хорошу електронну сигарету? В першу чергу необхідно визначитися, в якій категорії Ви вибиратимете найбільш відповідний для вас варіант.

 

Варіант 1. Одноразова електронна сигарета

 

Kak vybrat e cigarette v 2016 photo 2

 

Якщо Ви хочете просто спробувати електронне паріння, тоді можна придбати одноразову сигарету. Такий пристрій зручно захопити з собою в дорогу, щоб не думати про зарядку або заправку. Її ресурсу вистачить на 500 затягувань, що приблизно замінить близько двох пачок звичайних сигарет. Після використання Ви її просто викинете. Випускають одноразові електронні сигарети з різним вмістом нікотину, різних смаків і ароматів. На вигляд вони дуже схожі на звичайні сигарети. 

 

Варіант 2. Багаторазовий пристрій

Якщо Ви вирішили кинути палити, то краще вибрати багаторазовий пристрій. При цьому необхідно врахувати інтенсивність куріння, міцність сигарет. Якщо кількість сигарет, що викурюються в день, не більше 15 штук, необов'язково купувати потужний дорогий девайс, можна придбати пристрій простіше. Головне, щоб цей пристрій був якісним та відомої фірми.

 

2.1 Стартовий комплект

 

Kak vybrat e cigarette v 2016 photo 3

 

Новачкам краще всього купити стартовий набір з мінімальною комплектацією і за невисокою ціною. У набори найчастіше входять акумулятор, кліромайзер, зарядний пристрій і інструкція. Але можуть бути додатково передбачені запасні випаровувачі і рідина для паріння.

 

2.2. Набори електронних сигарет

 

Kak vybrat e cigarette v 2016 photo 4

 

Сьогодні серед прихильників паріння має попит Joyetech ego AIO D22. Ця модель при своїй компактності має досить потужні параметри, але по продуктивності не поступається моду налаштованому на сигаретне затягування.

Ви можете вибрати і інші набори >>>

 

2.3. Основні відмінності

Розмір. Форма

 

Kak vybrat e cigarette v 2016 photo 5

 

Отже, розглянемо основні відмінності багаторазових девайсов. Всі пристрої відрізняються за формою та розміром. Умовно їх можна розділити на маленькі діаметром до 8-14мм, середні до16мм, великі-18мм та окремою групою йдуть моди 20-24мм. Відповідно чим більше розмір, тим більш потужним буде ваш пристрій.

 

Технічні характеристики

Тепер зупинимося на технічних та конструктивних характеристиках.

 

Потужність електронної сигарети залежить від ємності акумулятора та встановленого випаровувача. У невеликих пристроях ємність акумулятора може бути 280- 650мАч, що замінює до пачки сигарет або дозволить парити 2-3 години без перерви. У цій категорії можна рекомендувати Ego 650 Ce4 (blister)

 

Тривалість роботи пристроїв з батареєю ємністю 900-1500мАч складає вже 4-6 годин. Прикладом є ряд моделей: Innokin Endura T18, Joyetech ego AIO Quick Start Kit, Ego 1100 Ce4 (blister).

 

У сегменті потужних моделей, що дають багато пари та дозволяють парити "кальянним" затягуванням, використовують акумулятори ємністю 2000-3500мАч та вище, але споживана потужність теж буде вища, тому автономність залишиться такою ж до 5-ти годин чистого паріння.

 

Популярна у нас Eleaf ijust S випускається з батареєю ємністю 3000мАч.

 

У більшості акумуляторів передбачена функція Passthrough (користування під час зарядки).

 

Варіант 3. Моди

 

Kak vybrat e cigarette v 2016 photo 6

 

Варто також звернути увагу на моди. Вони бувають як із вбудованими акумуляторами так і зі змінними. Кількість акумуляторів може бути різною. Це стосується також і ємності. Наприклад, моделі Wismec Reuleaux Rx200s та Wismec Reuleaux Rx2/3 працюють від 3-х акумуляторів формату 18650 відповідно тривалість автономності залежатиме від вибраної моделі. Візьмемо наприклад SONY Vtc5 2600mah, якщо скласти ємність трьох таких акумуляторів отримаємо вражаючу цифру- 7800мАч.

 

Кліромайзери

 

Kak vybrat e cigarette v 2016 photo 7

 

Ще одна важлива частина електронної сигарети це кліромайзер. Його ємкість теж істотно впливає на тривалість паріння. Об'єм може змінюватися від 1,6 до 5,5 мл. Зрозуміло, чим більше кліромайзер, тим рідше потрібно його заправляти.

 

Кліромайзери можуть бути:

 • нерозбірними;
 • розбірними зі змінними випаровувачами
 • обслуговувані.

 

Нерозбірні атомайзери служать деякий час, після чого їх потрібно просто замінити. У розбірних міняються випаровувачі. Обслуговуваним віддають перевагу вейпери зі стажем. Випускаються кліромайзери з верхньою та нижньою заправкою. Зручніше і простіше верхня заправка. По конструкції випаровувачі можуть бути одно- та двохспіральними, що впливає на кількість та якість пари.

 

Рідини

 

Kak vybrat e cigarette v 2016 photo 8

 

Не забувайте, важливу роль грає правильно вибрана рідина для заправки. Всі рідини випускаються із різним рівнем вмісту нікотину.

Існує 4 рівні:

 • міцні 24-18мг/мл,
 • середні 12 мг/мл,
 • легкі 6 мг/мл,
 • ультра легкі 3-1мг/мл і
 • без нікотинові.

 

Чим пристрій потужніше тим нижче треба брати рівень нікотину, оскільки меньша концентрація його в парі компенсуватися більшою кількістю пари, яку Ви вдихнете.

 

Основні смаки:

 • тютюнові,
 • фруктово-ягідні,
 • тонізуючі та
 • смак солодощів.

 

І трохи про режими паріння

 

 

Сучасні девайси дозволяють парити у різних режимах. Режим варіватта передбачає можливість зміни встановлюваній потужності. У режимі варівольта можна регулювати напругу. Все це дозволяє отримувати більшу кількість насиченої пари. Третій – режим температурного контролю передбачений практично у всіх сучасних батарейних модах.

 

Для детальнішого знайомства з конкретними моделями варто проглянути відео огляди, прочитати статті або відгуки.