Зараз вітчизняний ринок наповнюється великою кількістю високоякісних і дорогих девайсів. У цій статті хотілося б точніше описати всі переваги, гідності такого нового інноваційного продукту, як електронна сигарета. І поділитися американським досвідом щодо визнання електронного паріння.

 

Якщо Ви ще не знайомі з пристроєм і принципом роботи е-виробів, ця стаття для Вас. Сучасні е-сигарети з моменту їх винаходу стали відчутно легшими, більш сучасними, більш якісними, стильними та елегантними.

 

American ecigarette photo 2

 

Але не все нове, як відомо, приймається відразу й охоче. Ви можете уявити себе без телефону? Ні. У той час, коли був випущений перший телефон, більшість не могли уявити наскільки він стане необхідний, а листи стануть менш зручним засобом зв'язку і спілкування.

 

Поява на ринку США перших електронних сигарет викликала бурю протесту і недовіри. Знадобилося багато старань і зусиль з боку прихильників і дослідників, щоб довести унікальність і користь цього пристрою. Електронні інгалятори по праву вважаються винаходом 21 століття. Це маловідоме, тоді пристосування було створене як альтернатива традиційному тютюнопалінню. І зараз служить для, тих, хто піклується про своє здоров'я і хоче знизити шкоду, що наноситься курінням або взагалі відмовитися від цієї шкідливої звички.

 

American ecigarette photo 3

 

Стрімке зростання популярності в США даного девайсу, відсутність доказів про шкоду продукту не дали можливості прийняти закон про заборону застосування електронних випарників американцями.

 

American ecigarette photo 4

 

При мінімальній відмінності в зовнішньому вигляді самого процесу куріння упротивагу курінню традиційних тютюнових виробів, є все-таки ряд істотних відмінностей, як за складом, так і за продуктом, одержуваним в результаті куріння.

 

Відмінність від сигарети зводиться до мінімального за рахунок наявності нікотину

 

American ecigarette photo 5

 

До складу рідини для е-сигарет входять натуральні високоякісні інгредієнти - це харчовий гліцерин, пропіленгліколь, вода, харчові ароматизатори та очищений нікотин. Охочі кинути курити можуть за своїм бажанням повністю виключити нікотин і перейти на без нікотинове паріння.

 

Якщо Ви представляєте пристрій інгалятора, то заява, що електронною сигаретою можна нанести собі травму або вона може вибухнути, не відповідає дійсності.

 

American ecigarette photo 7

 

В даний час виробники не роблять секрету з будови цього пристрою і складу рідини. Ми розглядаємо тільки оригінальний продукт провідних компаній з надійною перевіркою якості. Купуйте тільки товар відомих виробників, не ширвжиток.

 

American ecigarette photo 6

 

Однак на території США і ряду інших країн продаж електронних сигарет та інших виробів цього класу неповнолітнім заборонено. Це викликано скоріше за все відсутністю достатньої кількості коштів у підлітків.

 

American ecigarette photo 8

 

Вивчивши і зібравши досвід поширення завоювання ринку в США і європейських країнах, можна сміливо сказати, що процес прийняття електронного паріння йде по-наростаючій.

 

Те саме ми можемо спостерігати в містах України.

 

American ecigarette photo 9

 

American ecigarette photo 10