Даже не думай будувати плани на 12-13 листопада, адже в ці дні пройде супервейпінговий івент міжгалактичного масштабу - Ukrainian Vape Week!

 

Тебе чекають різноманітні конкурси, круті призи та подарунки від наших зарубіжних і вітчизняних спонсорів, а також музика від найкращих українських діджеїв і реперів.

 

Diamon Vapor - генеральні партнери TWSOV - судитимуть міжнародний вейп-контест World Series of Vaping і визначать переможців у змаганнях.

 

Крім грошового призу, переможців контеста нагородять подарунками від компанії Sub Ohm Innovations.

 

Тільки на Ukrainian Vape Week ти зможеш насолодитися неповторними смаками преміум-рідин родом зі Сполучених Штатів від таких легендарних брендів, як Simply Vapour і CAFE RACER VAPE.

 

У тебе є можливість абсолютно безкоштовно спробувати кращі зарубіжні рідини і протести новітні девайси біля стенду французької компанії JWell.

 

На Vape Week ти зрозумієш, що українські суміші нітрохи не гірше американських. У цьому тобі допоможуть переконатися компанії Chicano, Ariant, YOZ і Virgin Vape.

 

Думаєш, стільки шари не буває? А ти перевір! Реєструйся на Ukrainian Vape Week! Тут ти зможеш не тільки спробувати е-рідину і зацінити нове залізо, але і відірватися на повну!

Детальніше: https://goo.gl/12JnEz