Чудовий період, який переживають більшість жінок - вагітність, пов'язаний в першу чергу з дотриманням здорового способу життя. Адже вже з перших днів доводиться думати не тільки про себе.

 

Основні питання, що виникають в цей період.

 

Чи можна вагітним курити електронні сигарети і як це вплине на розвиток плода? Відповіді на ці питання кожна жінка повинна дати собі сама, виходячи з наведеної в нашій статті інформації і власної логіки.

 

Небезпека куріння під час вагітності

 

Основними небезпечними компонентами при курінні залишаються нікотин і чадний газ.

 

Що стосується куріння під час вагітності з досліджень WebMD - це небезпека виникнення кисневого голодування. Відповідно зростає частота серцевих скорочень у плода, що може спричинити небажане переривання вагітності, також підвищується ризик народження дитини з вродженими дефектами, з низькою вагою і збільшується ймовірність респіраторних захворювань, серцево-судинних захворювань, зниження інтелекту.

 

Beremennye and e cigarette photo 2

 

У разі нікотинової залежності у вагітних Рада NHS рекомендує використовувати традиційні продукти заміни нікотину препаратами Champix і Zyban. Вони є менш небезпечними для здоров'я майбутньої дитини, ніж звичайні сигарети.

 

Популярний в 2012 році нікотиновий пластир не дав необхідного ефекту. При дослідженні, тривалість його використання учасниками була не більше трьох тижнів. Після чого жінки поверталися до звичного способу отримання нікотину.

 

Сьогодні існує ще один спосіб боротьби з курінням, що набуває все більшої популярності, - електронні сигарети. Розглядаючи склад рідини для паріння, можна прийти до висновку, що шкода, завдана в цьому випадку є значно нижчою.

 

Тепер перед нами постало питання, чи шкідливі електронні сигарети при вагітності?

Зростання популярності, широке поширення на ринку цього продукту як «здорової» альтернативи звичайному курінню робить е-сигарети привабливими під час вагітності. Але все таки, за словами CBS, нікотинова дія електронних сигарет може вплинути на розвиток мозку у немовлят. Однак не можна покладатися на точність і їх підхід до досліджень. Було також відзначено, що сфера електросигарет представляє зараз певний інтерес з різних точок зору. Якщо все таки Ви не можете самостійно розлучитися з цією звичкою, можна сміливо постаратися перейти ще до вагітності на безнікотинове електронне паріння. У разі сильної залежності, вибирайте найменш міцні рідини з нейтральними ароматизаторами.

 

На закінчення, наведемо думку президента американської асоціації вейперів Gregory Conley:

«У наш час, коли звичайні тютюнові вироби дуже популярні в країні, електронна сигарета є менш небезпечним засобом для суспільства, але вагітним жінкам варто утримуватися від використання будь-якого продукту, що містить нікотин, в тому числі і від продуктів, які отримали «зелене світло від FDA (нікотинові жуйки, таблетки і пластирі). У будь-якому випадку вибір здоров'я майбутньої дитини залежить тільки від самої матері».