Організатори ведуть активну роботу над залученням великої кількості іноземних експонентів. На виставці представлять свої новинки виробники рідин, електронних сигарет, аксесуарів з США, Канади, Англії, Малайзії, Китаю, Італії, Німеччини, Польщі та України.

На відвідувачів чекає не тільки можливість безпосередньо поспілкуватися з постачальниками, спробувати цікаві рідини і девайси, а й безліч різноманітних розваг.

У програмі виставки:

• Workshop зони з індивідуальними майстер-класами з намотування койлів та зі створення крафтових рідин для паріння.

• Lounge зона, де будуть проходити: конкурси від учасників і спонсорів, клауд і трік contest, Велика лотерея, кращі Dj сети;

• Bar & Food зона;

• Vape-барахолка, Hand Made зона.

Coil Building воркшоп

Вейп умільці, в гонитві за смачним паром, створюють самі екзотичні види намоток - арт-койли: урагани, клептони, косички, змійки, ланцюги. Якщо ви ще не вмієте самостійно крутити спіралі та експериментувати, тоді Вам треба записатися на майстер-клас!

E-liquid Mixing воркшоп

Взяти участь в майстер-класі по створенню крафтових рідин - це унікальна можливість індивідуально отримати урок, навчитися різних хитрощів смачного замісу, і з пляшкою рідини власного приготування) . У чому особливість майстер-класів? В організації робочого простору і часу. У кожного майстра свій стіл, де він буде вчити одночасно максимум двох-трьох осіб. Відразу ж пояснюючи особисто кожному учню як зробити краще і як не допустити помилки. Всі витратні матеріали будуть надані організаторами. Майстер-класи тривають 2 дні виставки: 18 і 19 березня з 12:00 до 16:00. Реєстрація відкрита на сайті.

Cloud і Vape Trick contest

Змагання з клаудчейсінгу та вейп триків - можливість показати свої скіли, а також виграти цінні подарунки від Спонсорів виставки.

Велика лотерея

Відвідувачі офлайн магазинів і торгових точок Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Львова можуть безкоштовно отримати лотерейний квиток зі знижкою на виставку, а також, заповнити одну зі сторін флаєра, взяти участь у Великій лотереї цінних призів від Спонсорів та експонентів виставки.

Квитки на сайті виставки та на Karabas.com.

Ціна квитка: до 1 березня 2017 - 50 грн., Після 1.03.2017 - 100 грн.

Місце проведення: AKKO Інтернешнл, Київ

Офіційний Інтернет Партнер виставки Rozetka

З питань, пропозицій, побажань, а також просто подружитися - пишіть на офіційні сторінки групи в соц. мережах і на сайті:

Група vk: https://vk.com/vapeukraine_ei

Група fb: https://www.facebook.com/ukrainianvaporweek/

Website: http://vapetradeexpo.com.ua