JUser Object ( [isRoot:protected] => [id] => 0 [name] => [username] => [email] => [password] => [password_clear] => [block] => [sendEmail] => 0 [registerDate] => [lastvisitDate] => [activation] => [params] => [groups] => Array ( [0] => 9 ) [guest] => 1 [lastResetTime] => [resetCount] => [requireReset] => [_params:protected] => Joomla\Registry\Registry Object ( [data:protected] => stdClass Object ( ) [separator] => . ) [_authGroups:protected] => Array ( [0] => 1 [1] => 9 ) [_authLevels:protected] => Array ( [0] => 1 [1] => 1 [2] => 5 ) [_authActions:protected] => [_errorMsg:protected] => [userHelper:protected] => JUserWrapperHelper Object ( ) [_errors:protected] => Array ( ) [aid] => 0 )

Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Атомайзер

Atomizer, атомайзер, атом - елемент електронної сигарети, який перетворює рідину на пару. Атом прикручується до батарейного блоку, утворюючи разом з ним електронну сигарету. У моделей All in One атомайзери вбудовані, що дозволяє обійтися без контактної різьби.

Складається атомайзер для електронної сигарети із резервуара для рідини, камери випаровування з однією або декількома спіралями та мундштука. Силіконові кільця на місцях з’єднання деталей забезпечують герметичність, не дозволяють рідині виливатись назовні.

 

Atomizer termin photo 1

 

Найважливіші характеристики атома:

  • Об’єм бака
  • Опір
  • Заправка зверху, знизу, чи збоку
  • Можливість налаштування сили затяжки
  • Тип конвектора

Ці характеристики атомайзера вливатимуть на сумісність з батарейним блоками, зручність в експлуатації. Від них також залежить рівень задоволення потреб користувача.

Типи атомайзерів

Атомайзери в вейпінгу бувають такими, що обслуговуються повністю, наполовину або ж взагалі не підлягають технічному сервісу.

 

Atomizer termin photo 2

 

  • ОбАт - це бак з можливістю обслуговування. У ньому змінюється рідина, ставиться нова спіраль і бавовняний наповнювач в випарну камеру, змінюється скло та інші складові елементи. Всіх цих опцій в одноразових атомайзерах не передбачено. Якщо хоч одна його деталь виходить з ладу, доводиться купувати інший бак.
  • Атомайзери з сервісом 50/50 найпопулярніші. Цьому сприяє універсальність: можна ставити самостійно виготовлену спіраль в базу RBA або користуватися фірмовими змінними намотками. Такі атоми легко ремонтувати.

 

Atomizer termin photo 3

 

Окрема когорта атомів – дріп-атомайзери. Їх вирізняє відсутність ємкості для рідини.

Відео на тему «ЧТО ТАКОЕ RBA, RTA, RDA, RDTA | Атомайзер, бак, дрипка»:

 

Добавить свой термин