Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Аксесуари

Аксесуари для електронної сигарети – різноманітні речі, які не входять в комплект електронної сигарети, але необхідні її власнику, аби було зручніше та швидше обслуговувати електронку, захистити ЕС від механічних походжень або зробити вейпінг частиною індивідуального стилю.

 

Accessories for e cigarette Termin photo 1

 

Намотування без складнощів

 

Accessories for e cigarette Termin photo 2

 

Комплекти для намотування спіралей, ремонту пристрою обов’язково стануть в нагоді вейперу. Щоб виготовити якісний койл потрібної опірності знадобляться також щипці, кусачки, дріт із різних матеріалів та різного діаметру. Користувачі атомайзерів без можливості обслуговування знайдуть серед аксесуарів змінні койли, які точно підходять до обраної моделі атома.

 

Accessories for e cigarette Termin photo 4

 

Чохли та кейси

 

Accessories for e cigarette Termin photo 5

 

Захистити ЕС від подряпин, стирання фарби, проникнення бруду в щілини корпусу допоможуть шкіряні та силіконові чохли. Схожі функції виконують кейси, де додатково поміщається зарядка, флакон із рідиною, запасні змінні койли або ж готова спіраль.

 

Accessories for e cigarette Termin photo 6

Accessories for e cigarette Termin photo 7

 

Аксесуари для стилю

  • Портсигар – аналог кейсу, тільки більш стильний: може мати гравіювання, спеціальні написи. Всередині - електронка та запасні деталі: акумулятор, компактний Powerbank та ін.

  • Accessories for e cigarette Termin photo 9

  • Дріп-типи різного дизайну. Скляні, керамічні, дельринові, металічні мундштуки підходять для будь-якого атомайзера. Вузькі, 510-го розміру – для переважної більшості атомів, широкі – для дріп-атомайзерів.

  • Accessories for e cigarette Termin photo 12

  • Підвіски, які дозволять не носити електронку в кишені, але завжди мати її при собі.

  • Accessories for e cigarette Termin photo 13

  • Вейп-бенди, силіконові о-ринги, наклейки.

  • Accessories for e cigarette Termin photo 15

Корисні дрібниці

Аксесуари для електронної сигарети – це і зарядні пристрої, зарядки-шнурки, адаптери для зарядки від електромережі. Додатково знадобляться і самі змінні акумулятори.

 

Всі ці речі перетворюють обслуговування та користування електронкою в приємний процес та формують власний стиль вейпера.

Добавить свой термин