Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Батарейний Мод

Батарейний мод – джерело живлення електронної сигарети. Забезпечує подачу напруги до атомайзеру, а в сучасних моделях виконує низкудодатковий функцій: контроль температури, регулювання потужності, інформування користувача про поточні настройки та процеси.

Батарейний мод photo 1

 

Основні типи модів

1. Механічний

Механічний мод photo 2

 

Механічний мод має форму труби. На ній є коннектор для атомайзера та кнопка «Пуск», а всередині є акумулятор. Будова моду не передбачає захисту від потенційних технічних проблем, та і будь-які користувацькі налаштування неможливі. ці проблеми частково зникають після покупки плати Kick. Кік дозволяє регулювати вольтаж, іноді – потужність. Заразом мод отримує захист від КЗ і перезарядження батареї.

2. Електронний

боксмоди photo 8

 

Електроніка зазвичай має форму боксмода (коробки). Плата захищає мод від всіх технічних форс-мажорів і дозволяє змінювати налаштування на власний смак. Чим сучасніша електронна начинка та програмне забезпечення девайсу, тим більше можливих маніпуляцій із пристроєм отримує його користувач.

Важливі технічні характеристики

  • Потужність. Кількість Ватт прямо залежить від вольтажу і віддачі току акумулятора. З підвищенням потужності збільшується температура пара і поліпшується смак.
  • потужність модів photo 3

  • Контроль температури. ТК для нержавіючої сталі, нікелю і титану дав шанс використовувати спіралі з цих матеріалів так, щоб температура залишалася стабільною, а потужність знижувалася або підвищувалася автоматично. Результат: смачний, однаково теплий пар на всіх затяжках і менша залежність від регулювання забору повітря на атомайзері.
  • термоконтрольphoto 4

  • Ємність вбудованої батареї або кількість змінних акумуляторів визначає, як довго електронна сигарета пропрацює без підзарядки.
  • акумулятор для модів photo 5

  • Дисплей. Всі важливі дані виводяться на екран, якщо в батарейному блоці такий є. Це дозволяє постійно відслідковувати опір, температуру спіралі та інші параметри.
  • дисплей photo 6


  • Можливість додаткових налаштувань: режим Bypass, що робить боксмод механічним модом, passthrough - опція зарядки акумулятора безпосередньо під час вейпінгу та ін.

Довершені батарейні моди здатні також зберігати в пам'яті плати музику, фото, фірмові логотипи. Ще їх можна використовувати як звичайну флешку, крокомір чи навіть як міні-приставку для ігор.

електронная сигарета з додатковими можливостямі photo 7

 

Поступово батарейні моди стають все більш зручними і функціональними, і тому виробники передбачили можливість оновлення програмного забезпечення. Після прошивки збільшується потужність, додаються нові опції, користування модом стає ще більш зручним.

Детально про батарейні моди (відео)

Добавить свой термин