Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Конектор 510

 

Конектор 510 – варіант з'єднання боксмода або мехмода та атомайзера. З боку мода виглядає, як поглиблення із різьбою, а на атомайзері він виконаний як виступ такого ж діаметра, як отвір на батарейному блоці. Виступ вкручується в отвір, і тим самим замикає електричний ланцюг. Струм по ньому вільно проходить від акумулятора до спіралі.

 

Конектор 510 photo 1 min

 

З'єднання розміру 510 - глобальна уніфікація пристроїв

510-ті з’єднувачі замінили собою формат eGo – фірмової розробки компанії Joyetech. «Єгошка» досі зустрічається в елементарних моделях електронних сигарет, де мінімум налаштувань та деталей. eGo-роз'єм заодно слугував і для зарядки мода.

 

З'єднання 510-м коннектором photo 2 min

 

Тим часом формат 510 співпав у часі із випуском професійних модів, укомплектованих функціональними атомами. Для заряджання на моді з’явився слот micro-USB, а користувачі моделей із конвектором 510 отримали можливість одночасно випускати пару і заряджати акумулятор.

 

Походження назви - 510 коннектор

З'єднувач мода і атома отримав свою назву через розміри та будову: 5 мм - довжина коннектора, різьблення займає 10 витків.

 

510-й в разобранном стані photo 3 min

 

Технічні особливості

Усередині поглибленої частини коннектора захована ще одна важлива деталь: пін, або плюсовий контакт. Ось тут принцип універсальності порушили, адже піни бувають вставними, різьбовими і пружними. Останні – в ціні, адже з такими скомбінується будь-який атомайзер.

 

Щоб поєднуватися атом з модом ще більш вдало, на ринок вийшли гібридні коннектори. Тут на зовнішню частину виступаючої деталі (тієї, що на баку), додано латунне кільце. Подібна конструкція використовується для кращого контакту з плюсовим піном.

 

Добавить свой термин