Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Клон

 

Клон - копія оригінальної версії електронної сигарети. Клони зазвичай виробляються в Китаї. Пристрої продаються не в спеціалізованих вейп-магазинах, а в основному на масових розпродажах, як «Алі-Експрес».

 

З випуску клонів починають діяльність дрібні виробники електронних сигарет. Вони роблять точні копії знаменитих пристроїв, але реалізують їх за більш доступною ціною. Деякі з цих компаній згодом перекваліфіковуються та проектують оригінальні атомайзери та боксмоди під власним брендом.

 

клони дріпки photo 1 min
мал 1. клони дріпки

 

Очевидні недоліки клонів

  1. На клоновані електронки не дають гарантії, для них не існує сервісних центрів. Покупець дуже ризикує коштами та здоров’ям.
  2. Ніде немає чітких інструкцій, як правильно та безпечно користуватись клонованими електронними сигаретами.
  3. Клони часто тільки зовні нагадують оригінальну ЕС. А фактично за корпусом мода ховається дешева плата, недорогий акумулятор та сумнівної якості конструкція. У атомайзерів жаростійке боросилікатне скло замінюють звичайним, роблять незмінним дріп-тип і таке інше.

 

оригінал і клон photo 2 min
мал 2. оригінал і клон

 

Переваги клонів

Попри сумніви щодо якості клонованих електронок, ці гаджети таки знаходять свого покупця. Головним чином через низьку ціну, продиктовану відсутністю зборів на рекламу, доплат за новизну чи бренд. окрім того, багатьом володарям клонів щастить придбати пристрій добротної конструкції – від виробників, які мріють скоро вийти на ри нок із власними унікальними розробками.

 

Залишається лиш вибрати старанних учнів, відсіявши виробників технічного мотлоху. Читайте відгуки, знайомтесь із відео-рецензіями та ніколи не купуйте перше, що потрапило під руку.

 

Добавить свой термин