Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

База

База - основа для приготування рідини, щоб заправляти електронні сигарети. Вона містить пропіленгліколь, гліцерин, іноді - дистильовану воду для додаткової м'якості пари. Базу можна придбати готову або приготувати заздалегідь, правильно поєднавши компоненти для самостійного замішування.

 

Bases for e liquid Termin photo 1

 

Основи на будь-який випадок

 

Основи на будь-який випадок для рідини photo 2

 

Бази рідини для подальшої заправки електронних сигарет можуть додатково містити нікотин в різних пропорціях - від 1, 5 до 24 мг/мл. База з вмістом 36% нікотину вважається нікотиновою основою, і вона обов'язково розбавляється чистою заготовкою до отримання безпечної для здоров'я в міцності.

 

Іноді основа уже ароматизована. Це ще не повноцінна рідина, а тільки заготовка під певний смак. Зазвичай це тютюнові аромати, до яких вдало примішується шоколад, кава або добавки, що імітують спиртні напої.

 

Фізичні властивості

 

База для виготовлення рідини photo 3

 

База має щільну, трохи в'язку тягучу консистенцію. Рідина напівпрозора або із вираженим жовтувато-коричневим відтінком - все залежить від процентного вмісту кожного компоненту, що входить до її складу.

 

Застосування

 

Основа під рідину полегшує процес самостійного замішування photo 4

 

Основа під рідину полегшує процес самостійного замішування. Вона заздалегідь збалансована під міцний насичений смак, рясну пару або містить рівну кількість гліцерину та пропіленгліколю, що робить її одночасно і смачною, і «хмарною». Вейперу залишається тільки підібрати відповідний склад, додати ароматизатор та за бажанням –нікотин.

 

Приготування смачної рідини

 

Добавить свой термин