Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

ТХ, трот-хіт

ТХ, трот-хіт - від англ. throat hit, що буквально означає «удар по горлу». Термін позначає характерне пощипування або легкий спазм задньої стінки горла в результаті роздратування верхніх нервових закінчень і слизової оболонки. Його також називають ефектом задоволення від паління, адже саме від звичайних сигарет курець отримує це відчуття швидко і просто.

 

Throat hit Termin photo 1
Мал. ТХ (трот-хіт)

 

ТХ в електронній сигареті характеризує, наскільки вона здатна задовольнити вейпера. Особливо цей параметр важливий, якщо користувач електронної сигарети раніше тільки курив і він шукає знайомих відчуттів.

 

Throat hit Termin photo 2
Мал. Трот-хіт ("удар по горлу")

 

Що впливає на throat hit?

  1. Міцність рідини. Кількість нікотину прямо впливає на удар по горлу. Збільшуйте відсоток нікотину до того моменту, поки не почнете напалюватися.
  2. Потужність. Міцна рідина шкодить здоров'ю, і кращий спосіб зменшити нікотин, але не втратити тротхіт - парити на великій потужності.
  3. Ароматизатор. Ментолові і деякі тютюнові ароми «дряпають» горло не гірше нікотину.
  4. Кількість пропіленгликолю. Чим більше PG в рідини, тим інтенсивніший смак та кращий ТХ.
  5. Обдув спіралі. Малі отвори забезпечують гарячу пару, а сама тяга стає тугою, схожою на сигаретну. Звідси випливає останній варіант збільшити ТХ: прикрити слоти для забору повітря.
Добавить свой термин