Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

ТК, ТС, температурний контроль

ТК, ТС, температурний контроль – режим, за якого температура спіралі автоматично регулюєтьсяв межах 100-135оС або 200-600 за Фаренгейтом. Потужність збільшується чи зменшується, залежно від поточної температури койла. Вона визначається лише у тих випадках, коли електронна сигарета здатна розпізнати матеріал спіралі та визначити її опір.

 

Termokontrol Termin photo 1
Мал. Температурний контроль

 

Технічні нюанси

ТК з’явився 2015 року як більш досконала версія вариваттів. Режим передбачений для титану, нікелю та нержавіючої сталі, бо саме ці метали, нагріваючись, мають більшу опірність. Важливо, що опір зростає поступово, лінійно, і електронна плата завдяки цьому може на основі цього визначати температуру спіралі у будь який момент часу. Для цього достатньо зробити замір опору холодної спіралі та відстежувати, яку кількість Ом наразі має намотування.

 

Як тільки койл розігрівся надто сильно, потужність одразу зменшується. Користувач не помічає цього процесу, адже як тільки спіраль охолола, кількість ватт знову зростає, аби забезпечити стабільний показник температури.

 

Для двох металів на вибір (крім тих, для яких ТК передбачено за замовчуванням) користувач може поставити коефіцієнт вручну і запустити намотування в режимі TCR (температурний коефіцієнт опору).

 

Детальніше про температурний контроль: Відео

 

Переваги ТК

  • Плата стежить за температурою намотування і не допускає перегріву. Тому і гніт не підгорає, вейпер не вдихає пар з горілим присмаком.
  • Акумулятор розряджається повільніше.
  • З ТК простіше налаштувати смак «під себе», досить виставити комфортну температуру, а решту плата зробить сама.
  • Обдув виставляється довільно, він більше не впливає на температуру пари так різко. Раніше, перекриті отвори для обдування спіралі давали надто гарячу пару, а при повністю відкритих слотах пара була прохолодною, але тяга виявлялася занадто вільною.
  • Краще відчувається смак рідини. На різних температурах аромати розкриваються інакше, з новими нотками.

 

Мінуси автоматичної терморегуляції теж є. Моди з ТК зазвичай коштують дорожче. І ще момент: не відомо, чи виділяються токсичні сполуки при нагріванні нікелю.

Добавить свой термин