Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Сотка

Сотка - нікотин найвищої концентрації (100 мг на мл). Виготовляється із тютюнової витяжки або ж синтезується з нікотинової кислоти.

 

Sotka nicotine vaping photo 1

 

Базою для нікотину служить фармацевтичний пропіленгліколь (PG), іноді – гліцерин (VG). Цю особливість слід враховувати при самостійному замішуванню рідини для електронної сигарети. Якщо у рецепті подано певну кількість PG і нікотин розчинений теж у пропіленгліколі, то і нікотин додається в цю загальну кількість.

 

На практиці це виглядає так: якщо у за рецептом слід додати 50 мл PG, а нікотину – 3%, то замішується 47 мл пропіленгліколю і 3 мл нікотину. Точно так само слід вираховувати кількість VG, якщо «Сотка» розчинена у гліцерині.

 

Нікотин «Сотка» не має запаху або смаку, виглядає як густа, напівпрозора жовта рідина, іноді з коричневим або солом'яним відтінком. Розливають її в темні ПЕТ флакони, через стінки яких не проникають сонячні промені.

 

Дотримуємося правил безпеки

  • Працювати із «Соткою» обов’язково в рукавичках,
  • Обличчя слід закривати маскою та не вдихати випарів нікотину.
  • Якщо розчин потрапив в очі чи на відкриті ділянки шкіри, одразу промийте великою кількістю води. А краще взагалі не допускайте подібного контакту.
  • Тримайте упаковку «Сотки» та готову суміш подалі від дітей та домашніх тварин.

 

Розрахунок міцності

Найпростіше рішення – користуватись уже готовими рецептами із тематичних форумів. Якщо ж ви робите суміш для вейпінгу, керуючись власними побажаннями, можете скористатись готовими розрахунками міцності рідини. Розрахунки проведено, відштовхуючись від кінцевого об’єму в 30 мл:

  • Для 6 мг/мл - 1,8 мл концентрату і 28,2 мл основи,
  • 12 мг/мл вийде, якщо взяти 3,6 мл концентрату і 26,4 мл чистої бази,
  • Міцність 24 мг/мл досягається шляхом замішування 7,2 мл «Сотні» і 22,8 мл чистої основи.

 

Найпопулярніші варіанти на ринку: Шанхайська «Сотка» китайської компанії «Xian Taima» і MERCK. Альтернативою сотці служить готова нікотинова основа різної міцності, або нікотинова база в заздалегідь підготовленій концентрації: 3, 6, 9, 12, 18,24 чи 36 мг на мл.

 

Sotka nicotine vaping photo 2

Добавить свой термин