Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Сабом

Сабом – режим, за якого спіраль електронної сигарети має опір нижче 1 Ома. Назва бере початок від англ.sub - «низький» та ohm - «Ом».

 

Subohm vaping photo 1

 

Донедавна використання спіралей з низьким омом вважалось вкрай небезпечним, адже такий малий опір потребує величезної потужності, а відтак і напруги та високої токовіддачі – більше 20А. За недотримання умов, електронна сигарета ризикує вибухнути прямо в руках користувача.

 

Subohm vaping photo 2

 

Із історії низького Ома

Вейпінг на низькому Омі почався із використанням механічних модів та дрип-атомайзерів (RDA). Механічні моди до 2015 року не мали вбудованого захисту, і тому не могли обмежити простір для експериментів. Тим часом дрип-атомайзер передбачав можливість установки будь-якої спіралі із наднизьким опором. У парі ці пристрої генерували багато пари та чудово передавали смак.

 

Слідом за RDA можливість установки сабомних намотувань перейняли сучасні бакомайзери. А у боксмодів (батарейних блоків із електронною платою) з’явилась опція температурного контролю. ТК гарантував, що пристрій триматиме однакову температуру для вибраного матеріалу спіралі та автоматично налаштовуватиме потужність до безпечного рівня.

 

І попри те, що плата обмежує напругу, однак потужність все одно залишається достатньо високою завдяки великій токовіддачі та використанню акумуляторів з високою ємкістю.

 

Переваги сабома

  • Багато пари,
  • Точно передається кожна нотка смаку е-рідини,
  • Низький Ом – це модно і водночас професійно. Користуватись сабомним режимом без спеціальних знань та досвіду неможливо.

 

Мінуси низького Ома

  • Швидко випарюється рідина,
  • Великий ризик пошкодження електронної сигарети за неправильного використання,
  • Складно правильно все розрахувати та безпечно налаштувати.
  • Низькоомні пристрої дорого коштують порівняно із звичайними модами та атомайзерами.

 

Клаудчейсзинг та СабОм (відео)

Добавить свой термин