Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Прожиг або розжарювання

Прожиг або розжарювання– це нагрівання спіралі насухо до яскраво-червоного світіння. Тобто койл встановлено в атомайзер, гніту ще немає, і за таких умов на спіраль подається напруга, від чого вона нагрівається та розжарюється. Це допомагає виткам розрівнятись, часточкам бруду від’єднатися від дроту, а між витками з’являються невеличкі прогалини, необхідні для нормального подальшого змочування органічної вати.

 

Prozhig Termin photo 1

 

Найбільш часто завчасне прогрівання спіралі роблять для койлів із матеріалів, для яких не передбачено функції температурного контролю, бо намотування під час розжарювання має температуру значно більшу, ніж здатен підтримувати режим ТК.

 

Чому американські лікарі проти розігрівання спіралі насухо?

Кардіолог Константінос Фарсалінос та його колеги, котрі допомагають визначити вплив паріння на здоров’я людини, висловились проти розжарювання намотування до початку використання в традиційному розумінні. Справа у тому, що цей процес має і негативні наслідки:

  1. Від високої температури поверхня дроту починає окислюватись, на ній можуть утворитись потенційно токсичні сполуки, які потім вдихає вейпер.
  2. Іноді після розжарювання на койлі з’являються дрібні тверді частинки на кшталт тим, що розлітаються навсібіч від зварювального апарату у слюсаря. Ці частинки можуть потрапити у верхні дихальні шляхи та стати причиною алергічних реакцій.
  3. Нормальний процес корозії металу пришвидшується, спіраль швидше потребуватиме заміни.

 

Якщо в же ви вирішили таки розжарювати дріт, то прослідкуйте, щоб окремі витки не торкались один одного. В місцях таких контактів з’являються гарячі точки, койл розігрівається нерівномірно, і від того псується спіраль.

 

Як і навіщо розжарювати спіралі (відео)?

 

Добавить свой термин