Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Пасстру

Пасстру (від англ. Passthrough) – функція одночасного використання та заряджання електронної сигарети. Можна, не дочікуючись повного відновлення заряду акумулятора, користуватись усіма опціями мода.

 

Passthrough реалізовано завдяки слоту мікро-USB на корпусі мода. Сюди під'єднується зарядний пристрій, а далі девайс запускається у звичному режимі. При цьому не доводиться вибирати: прикрутити атомайзер чи під'єднати зарядку.

 

Passthrough Termin photo 1

 

Будьте уважні!

Не завжди наявність слота Micro-USB означає наявність адаптера Пасстру. Іноді цей слот призначається лише для оновлення програмного забезпечення плати. У таких випадках виробник в інструкції рекомендує відновлювати ресурс акумулятора лише з допомогою зовнішнього зарядного пристрою та попереджає про можливі проблеми.

 

Тож якщо виробник нічого не говорить про опцію Passthrough у технічних характеристиках батарейного блоку, це значить, що її не передбачено. Розділіть зарядку та вейпінг на два окремі процеси, аби не пошкодити плату. Тим паче, що від мережі акумулятор заряджається набагато швидше, ніж з допомогою Пасстру.

Добавить свой термин