Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Клаудчейзінг

Клаудчейзінг (від англ. Cloudchasing) - дослівно перекладається як «погоня за хмарами». Воно позначає такий спосіб вейпінгу, за якого продукується багато пари. Вона видувається кільцями, різноманітними фігурками або ж просто хмаркою, направленною вверх.

 

Вся суть клаудчейзінга (відео)

 

 

Клаудчейзер- користувач електронної сигарети, який уміє по-мистецьки вдало видувати великі та густі клуби пару. Іноді у сленгу вейперів клаудчейзерами називають усіх дрип-атомайзерів та кліромайзерів, які оснащені хорошою системою забору повітря,а відтак здатні виробляти багато ароматного пару.

 

Cloudchasing як розвага

 

Клаудчейзинг photo 1

 

Час від часу проводяться змагання із клаудчейзінгу – переможе той, у кого більший та об’ємніший пар. Найкращого учасника цих «хмарних перегонів» визначає сама аудиторія, причому показники оцінюються лише візуально. Багато подібних конкурсів організовано на платній основі, і переможці мають нагоду розділити між собою не лише любов глядачів, а ще грошовий приз.

 

соревнования по клаудчейзингу photo 2

 

Найпопулярніші шоу «спортивних пускачів пару» в США мають на конупреміями до 2 тис. доларів. До таких належать найбільш відомі конкурси:

  • Каліфорнія - International Cloud Championships.
  • Лас Вегас - World Series of Vape.

 

Майстерність випускати ароматні хмари

Для змагань рідко використовуються звичайні моди та атомайзери – спеціально для конкурсу пристрої розробляють та вдосконалюють вручну, виготовляють на замовлення. Унікальні характеристики авторських девайсів зводяться до загальних критеріїв:

  1. Потужний мод з можливістю тонкої настройки напруги, температури та ін. дуже важливо, аби акумулятор був великої ємності та був захищений від перегріву та КЗ.
  2. Дріп-атомайзер з широкими спіралями, просторою камерою. Випаровування та широкими отворами для циркуляції повітря. Оптимальне розташування отворів для забору повітря – в нижній чи нижньо-боковій частині корпусу атомайзер.

  3. намотка клаудчейзера photo 3
  4. Рідина на базі 100% VG. Гліцерин в чистому вигляді дає більше пари, аніж заправки із додаванням пропіленгліколю.
  5. Гніт з органічної бавовни.

 

Як статиклаудчейзером? Видеоінструкція

 

 

Клаудчейзери - окрема каста користувачів електронних цигарок. У субкультурі вейперів до них ставляться з пересторогою.

Добавить свой термин