Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

КЗ

КЗ - коротке замикання. КЗ виникає при електричному контакті двох точок електричного кола, якщо у цих точок не співпадає значення потенціалу. Це призводить до того, що струм проходить найкоротшим шляхом - там, де опір мінімальний.

 

Korotkoe zamykanie Termin photo 2

 

КЗ трапляється з електронними сигаретами, які працюють від високо-струмових акумуляторів, але використовують спіралі з наднизьким опором - менше 1 Ома, або коли намотки встановлені паралельно одна одній, що також знижує загальний опір. Опір знижується – сила струму навпаки зростає.

 

На частині електричного ланцюга з підвищеною силою струму виділяється багато тепла, а плата, дроти та інша електроніка перегрівається і плавиться.

 

Цей процес не передбачений конструктивом електронної сигарети і в 90% випадків виводить її з ладу. В результаті пристрій може спалахнути.

 

Поширені причини КЗ або Atomizer short

 

Korotkoe zamykanie Termin photo 3

 

  1. Опір намотки не підходить вольтажу і потужності батареї.
  2. Порушений електричний ланцюг мода – таке часто спричиняє падіння пристрою.
  3. Настройки койла із можливістю обслуговування. Якщо спіралі намотані або поставлені в базу неправильно, вони можуть коротити.
  4. В атомайзер немає койла. Якщо атомайзер уже встановлено на мод, батарейний блок увімкнено, а випарника всередині немає, електронна сигарета з електронікою повідомить про це користувача так: «атомайзер відсутній».
  5. Атомайзер так сильно прикручений до моду, що плюсовий контакт весь час затискається і від того виникає КЗ.

Що робити?

Насамперед потрібно усунути причину. Її варто шукати, якщо ви отримали повідомлення зразка «Atomizer short». Або ж ви відчуваєте, що атомайзер незвично сильно перегрівається, у парі чітко простежується горілий присмак, чи пристрій зовсім не працює.

Спробуйте встановити на мод атомайзер з такими технічними параметрами, щоб обидва пристрої підходили один одному. Як мінімум, замініть койл. Якщо проблема не вирішилась, перевірте чистоту та сухість контактів бака і мода. Коли ж пошкодження від КЗ надто сильні, доведеться купувати нову електронну сигарету.

Добавить свой термин