Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Електронний кальян

Електронний кальян – пристрій, зовні та конструктивно схожий на електронну сигарету. Головна відмінність полягає у заправці: якщо це багаторазовий кальян, в ньому можна змінювати картриджі, тоді як у сучасних сигаретах через спеціальні отвори у ємкість заливається рідина.

 

E hookan Termin photo 1

 

На полицях вейп-магазинів е-кальян з’явився 2013 року під маркою Starbuzz. Популярність виробу зросла після музичних відеороликів американських зірок, де вони позують із електронним кальяном.

 

Кальяни звичайні та електронні – різні речі

Так само, як традиційні цигарки, суміш для кальяну складається із тютюну та сол, які при згоранні видяляють безліч канцерогенів та небезпечних речовин. У електронного кальяну цього недоліку нема. Пристрій просто виробляє пар на основі суміші гліцерину, пропіленгліколю та ароматизаторів. Цікаво, що кальяни без вмісту нікотину визнано смачнішими, хоча картриджі різної міцності теж доступні.

 

Кількість пару та загальні відчуття від куріння кальяну та його електронного аналога, у двох пристроїв принципово різняться.

 

E hookan Termin photo 2

 

Найпопулярніші виробники і моделі

  1. Серія E-HOSE, створена спільними зусиллями STARBUZZ І SQUARE. Ці моделі унікальні за формою та дизайном. Нагадують трубку традиційного кальяну.
  2. Кишенькові кальяни Urban Style - одноразові девайси, розраховані на 2-3 години безперервного використання (ємність акумулятора - 280 mAh)
  3. Чаша Square E-Head з батареєю на 2400 mAh і можливістю регулювати напругу - найсмачніша модель з існуючих е-кальянів.

 

E hookan Termin photo 3

 

Одноразові електронні кальяни (відео)

 

Добавить свой термин