Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Vaporizer (укр.версія)

Vaporizer - спеціальний пристрій для куріння сухих сумішей без їх спалювання. 20 років тому пристрій придумав фізіотерапевт Маркус Шторц (Markus Storz), і спочатку апарат використовувався для ароматерапії. По суті, вапорайзер – це атомайзер. Лиш замість рідини в якості наповнювача використовується подрібнений гербарій.

 

Vaporizer Termin photo 1

 

Принцип роботи

Нагрівальний елемент середньому має температуру 335-385 градусів за Фаренгейтом. Важливо, що пар виникає від контакту з нагрітою поверхнею або ж завдяки потоку гарячого повітря, пропущеного через подрібнений тютюн. При цьому температура нагріву набагато менша від температури горіння, тому трави не можуть перетворитись на попіл, як у випадку з традиційними сигаретами.

 

Основні типи вапорайзерів: кондукційні, де суміш безпосередньо контактує із нагрітою поверхнею, та конвекційні, в яких пара виробляється завдяки циркуляції гарячого повітря. В обох випадках пар м’який та приємний, без гіркого присмаку.

 

Як користуватися вапорайзером?

  1. Подрібнити трави, тютюн або махорку. Чим суміш дрібніша, тим краще передається смак.
  2. Запустити Vaporizer і почекати 3-4 хвилини, поки нагріється камера випаровування. В сучасних потужних моделях час очікування скорочено до 10 секунд.
  3. Вдихати ароматний пар.
  4. Викинути залишки тютюну, прочистити корпус пристрою.

 

Vaporizer Termin photo 2

 

Додатково до вапорайзерів можна придбати смоли та олії, якщо є бажання експериментувати зі смаками. Обов'язково мінімум раз на місяць промивати сіточки і скляні частини корпусу.

 

Vaporizer – здорова альтернатива палінню

Кинути палити простіше, коли курець спочатку користується вапорайзером, а потім поступово переходить на електронні сигарети. Тютюнова ароматерапія дає більше схожих на паління відчуттів, аніж вейпінг. Більше того: користувач сам знає, яку суміш використовує, а відтак він впевнений, що не уникає небезпечних хімічних сполук.

 

Добавить свой термин