Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Дріпка, Дріп-атомайзер, RDA

Дріпка, Дріп-атомайзер, RDA атомайзер із можливістю обслуговування, але без окремого резервуара для рідини. Заправка у дріпку подається капельно прямо на гніт. Такий процес використання і дав назву пристрою (від англ to drip - капати). Нові моделі дріп-атомайзерів мають невелику ванночку для зберігання заправки. Цього вистачає на 2-3 тяг. Окремі RDA мають ванни 2 мл і більше.

 

Dripka Termin photo 1

 

Дріп-атомайзер оснащений системою регулювання потоку повітря до спіралі. Додатково можна використовувати різні варіанти мундштуків: від стандартних широких до формату 510. Рідина закапуються всередину через отвір дріп-типу, знімати його не потрібно.

 

Dripka Termin photo 2

 

Переваги Rebuildable Dripping Atomizer (RDA)

  1. Смак відчувається краще, адже заправка завжди свіжа, обдув дуже вільний, покращені стійки деки в камері випаровування. Простору так багато, що всередині поміщаються навіть найширші арт-спіралі.
  2. Пару більше, бо намотки широкі, а для циркуляції повітря майже немає перепон.
  3. Смаки можна змінювати з одного на інший, експериментувати з різними заправками, порівнювати аромати без необхідності щоразу зливати залишки рідини, як це доводить робити у випадку із бакомайзерами.
Добавить свой термин