Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Гарік, гар

Гарік, гар- характерний горілий присмак від перепаленого гніту або пригорілої рідини. Цей смак з'являється під час використовування електронної сигарети із зіпсованою камерою випаровування, котра стала непридатною, або коли зіпсувався гніт.

 

Щоб уникати горілого запаху, потрібно міняти випарник кожних 2-3 тижні, якщо він змінний, або протягувати в спіраль новий гніт раз в два-три дні. А ще краще ставити нову ватку, коли заливається рідина з іншим смаком.

 

Gar Termin photo 1

 

Звідки з'являється горілий запах?

  1. Встановлена занадто висока потужність на батарейному моді. Для кожного койлу виробник зазвичай вказує рекомендований діапазон потужності. Проблеми виникають, коли забагато Ватт, бавовняний наповнювач починає горіти, а спіраль – псуватися.
  2. Надто густа рідина для конкретної моделі атомайзера. Заправка не встигає змочувати гніт або нитку, гніт від цього перегрівається і тліє.
  3. Змінний койл занадто сухий під час першого використання. Якщо котушка нова, варто закапати рідину у всі видимі отвори.
  4. Гніт неправильної товщини. Коли бавовна надто тісно просунута в спіраль, она не встигає змочуватись, відтак починає підгорати. Коди надто тонка ватка, гніт контактує зі спіраллю нерівномірно, у деяких місцях вона доторкається до намотки більше, і саме ці зони перш за все підгорають.
  5. Нерівна спіраль. Добре, якщо діаметр спіралі однаковий по всій її довжині, як і проміжки між витками. Надмірно витягнута намотка не дозволяє рідині нормально просочуватись в гніт. Якщо спіраль стиснута ближче до центру, обидва кінці будуть нагріватись швидше і теж підпалять вату, яка буде з ними стикатись.

 

Неприємний присмак з’являється і з інших причин: через браковані камери випаровування та неякісні дешеві заправки. Рідини, що розливаються підпільно, містять ароматизатори з домішками невідомого походження. Ці домішки щільно огортають собою спіраль, тліють та стають причиною горілого запаху та смаку.

 

Що робити?

 

Gar Termin photo 2

 

Позбавитись горілого запаху – означає виявити та знешкодити саму причину появи. Уникнути ж його в майбутньому дуже просто: використовувати хороші заправки, якісні спіралі та запускати мод в режимі термоконтролю.

Добавить свой термин