Ваши покупки

шт.  
Корзина пуста

СЛОВАРЬ ТЕРМИНОВ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Каталог товаров

English alphabet

A B C D E F I K M N P R S T V

Русский алфавит

Український алфавіт

Акумулятор

Акумулятор - джерело напруги, котра подається до нагрівального елементу електронної сигарети. Акумулятор накопичує енергію з тим, щоб надалі забезпечувати автономне живлення ЕС в межах доступного ресурсу. Ресурс вимірюється у міліаперах на годину (mAh).

 

Accumulyator do e cigarette photo 1

 

Поступово хімічна енергія вичерпується, напруга і струм падає – акумулятор розряджається. Щоб він знов виконував свої функції, необхідно приєднати його до джерела з постійним струмом.

 

Батарея розрахована на багаторазове використання, і для цього в ній передбачено певну кількість циклів розряду та заряду. Для забезпечення живлення електронної сигарети виробники переважно використовують літій-іонні, літій-полімерні і літій-марганцевої акумулятори, вбудовані в корпус пристрою.

 

Як альтернатива вбудованим батареям існують змінні акумулятори типорозмірів 18650 чи 26650. На інструкції до ЕС завжди вказано, який елемент живлення передбачений для конкретної моделі.

 

Вбудований акумулятор для електронної сигарети

 

Accumulyator do e cigarette photo 2

 

Батарея як конструктивна частина пристрою – це просте джерело живлення, оснащене системами захисту від короткого замикання, перегріву, надмірної розрядки чи зайвої зарядки. Почасти виробник також захищає батарею від випадкового затискання клавіші Fire.

 

Типи вбудованих акумуляторів електронних сигарет:

  1. Літій-іонні, котрі підходять під розміри корпусу батарейного блоку (бокс мода) певної моделі. Вони заздалегідь встановлені в корпус і заряджаються виключно через отвір мікро-USB.
  2. EGO-акумулятори, що мають форму фломастера. Вони відрізняються розмірами, зовнішнім оформленням та кількістю міліампер-годин, але обов'язково мають різьбу EGO-формату для з’єднання з атомайзерами з таким же типом контакту. Батареї EGO найчастіше використовуються у пристроях компанії Joyetech, але формат також сумісний з цілою серією пристроїв Aspire, Kanger, Halo та інших виробників.

 

Змінна акумуляторна батарея

 

Accumulyator do e cigarette photo 3

 

Так називається акумулятор без корпусу, котрий встановлюється всередину боксмодів та механічних модів без вбудованої батареї. Це елемент, що подає енергію на спіраль елемента випаровування. Підходить для багаторазового використання, можлива підзарядка.

 

Базові критерії та вимоги до вибору змінних акумуляторів:

  • Розмір. Залежно від висоти і ширини корпусу, в ЕС використовуються акумулятори 18650 або 26650. Частіше зустрічається формат 18650, де 18 мм – діаметр, а 650 - довжина в мм. Їх встановлюють в спеціальні батарейні відсіки з отворами для відведення газів. Деякі моди мають адаптери, і тому можливе застосування обох типів акумуляторів в межах одного пристрою.
  • Струм розряду - характеристика, яка визначає швидкість передачі напруги до спіралі. Визначається виходячи з опору спіралі: напруга батареї ділиться на опір, і так вираховується потрібне значення струму розряду. Приклад: батарея на 4 Вольта при опорі спіралі в 0,2 Ома повинна мати струм розряду не менше 20А (4:0,2 = 20).
  • Напруга: може бути лінійна або імпульсна стабілізація напруги. Лінійні безпечніші і застосовуються частіше. Імпульсні зустрічаються в комбінації з дріп-атомайзерами (RDA).
Добавить свой термин